دسته بندی محصولاتهیچ محصولی وجود ندارد

0 ریال مجموع

پرداخت

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد
تعداد
مجموع
0 محصول در سبدخرید شما وجود دارد. یک محصول در سبدخرید شما وجود دارد.
جمع محصولات
جمع هزینه حمل  تعیین خواهد شد
مجموع (بدون ماليات)
اضافه کردن محصول جدید پرداخت نهایی

گیرنده صوتی بلوتوثی اسپیکر

1 سال ضمانت توسن سیستم

801,000 ریال

890,000 ریال


10

اضافه به علاقمندی

مشخصات محصول

گیرنده صوتی بلوتوثی | اين دستگاه به عنوان يك گيرنده بلوتوثيِ موسيقي (RX) مي تواند به راحتي به ورودي سيستم استريوي خانگي (HIFI) يا به پورت AUX متصل شود. پس از اين اتصال، شما مي توانيد جريان صوتي را از بلوتوث تلفن همراه يا ديگر سيستم هاي بلوتوثِ A2DP موزيك پليرها به سيستم استريوي خود ارسال كنيد و از موزيكي كه منبع آن در دستان شما قرار دارد لذت ببريد و آن را از استريوي خانگي تان بشنويد.

جزئیات

گیرنده صوتی بلوتوثی اسپیکر

از ویژگیهای گیرنده صوتی بلوتوثی می توان به موارد زیر اشاره کرد :
اين دستگاه، يك آداپتور صوتي است كه به دو شيوه مي تواند مورد استفاده قرار گيرد: به عنوان يك گيرنده يا يك فرستنده بيسيمِ استريو با استفاده از تكنولوژي بيسيم بلوتوث.
اين دستگاه به عنوان يك گيرنده بلوتوثيِ موسيقي (RX) مي تواند به راحتي به ورودي سيستم استريوي خانگي (HIFI) يا به پورت AUX متصل شود. پس از اين اتصال، شما مي توانيد جريان صوتي را از بلوتوث تلفن همراه يا ديگر سيستم هاي بلوتوثِ A2DP موزيك پليرها به سيستم استريوي خود ارسال كنيد و از موزيكي كه منبع آن در دستان شما قرار دارد لذت ببريد و آن را از استريوي خانگي تان بشنويد.
اما اين دستگاه به عنوان ارسال كننده بلوتوثيِ موسيقي (TX) مي تواند صداي استريو را از هر موزيك پليري به هدست استريوي بلوتوثي يا اسپيكرِ بلوتوثيِ وايرلس منتقل نمايد. اين منبع موسيقي را مي توان تقريبا بر روي هر ابزاري كه داراي سوكت 3.5 ميليمتري است (مانند ام پي تري پلير، سي دي پلير، لپ تاپ، پي اس پي، پي دي اي، آي پد اپل، تبلت، و امثالهم) استفاده كرد.

بسته دستگاه شامل آيتم هاي زير است:
    يك عدد گيرنده- فرستنده بلوتوثيِ موسيقي (RX+TX)
    راهنماي كاربري (فارسی - انگلیسی)
    يك عدد فيشِ جداشدني (مدل اروپايي)
    يك عدد كابل صداي 3.5 در 3.5 ميليمتري + يك مبدل RCA

استفاده از آن بسیار ساده است:
1- دستگاه را به برق بزنید
2- کابل را از دستگاه به ورودی آمپلی فایر یا سینمای خانگی یا هر بلندگوی دیگری متصل نمایید.
3- بلوتوث موبایل خود را روشن کنید. GWP-01 را جستجو و دو دستگاه را با هم جفت کنید.
4- موزیک یا فايل های صوتی موبایلتان را از بلندگوهای قوی بشنوید و لذت ببرید
 مناسب برای مهمانی ها (اگر دوست دارید همانطور که در مجلس مهمانی در حال رقص و پایکوبی هستید آهنگ های موبایل شما بصورت بیسیم و بدون وقفه پخش شود)
مناسب برای آموزشگاه های زبان ( اساتید براحتی میتوانند فابل های صوتی آموزش زبان را از طریق موبایل خود برروی بلندگوهای ضبط صوت یا تلویزیون پخش کنند. پخش تراک های صوتی و عقب و جلو زدن چند ثانیه ای برای پخش مجدد دیگر آسان میشود. ضمن اینکه استهلاک دستگاه های ضبط صوت CD دار به شدت کاهش می یابد.)

مناسب برای سخنرانان یا اساتید محترم (در محل سخنرانی یا در کلاس های بزرگ شما می توانید با استفاده از موبایل خود صدا را به بلندگوها منتقل کنید. کافیست نرم افزار انتقال صدای میکروفن به اسپیکر موبایل را بر روی گوشی خودتان نصب کنید.)

اگر از صدای اسپیکر لپتاپ یا گوشی موبایل و یا ای پدتان راضی نیستید با این دستگاه به راحتی می توانید صدا را از اسپیکر های سینمای خانگی تان بشنوید. نیازی نیست دائما فایل های صوتی یا موزیکتان را با فلش به دستگاه دیگر منتقل کنین.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

برچسب ها

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
تجربه استفاده از این محصول را با دیگران به اشتراک بگذارید و در قرعه کشی هفتگی آساریان شرکت کنید
*
*