لیست محصولات : ATEN

ارتباطات به سادگی بهتر

همیشه در قلب برند ATEN بوده است. این شعار به معنای ارائه راه حل های نوآورانه برای ایجاد ارتباطات بهتر ، کارآمد و یکپارچه با اطلاعات و افرادی است که برای آنها ارزش قائل هستید. در نتیجه ، ATEN با ارائه فناوری هایی که امکان اشتراک و مراقبت را برای شما فراهم می کند ، شما را در هر زمان و هر مکان به دنیا متصل می کند. ATEN زندگی حرفه ای و شخصی را آسان تر ، ساده تر و بهتر به هم متصل می کند.

کمپانی ATEN (برند آتنشرکت ای تن) ، در سال 1979 تاسیس شد ، در زمینه ارتباطات و راه حل های مدیریتی در دسترسی و به اشتراک گذاری فن آوری ها تخصص دارد.


ATEN تمام محصولات و خدمات خود را تحت یک نام تجاری - ATEN تلفیق می کند تا یک استاندارد خدمات کارآمد و سازگار ارائه دهد. برند ATEN شامل راه حل های نوآورانه ای است که برای ارتباطات ، صوتی / تصویری حرفه ای و انرژی سبز برای مصرف کنندگان ، دفاتر کوچک / خانگی (SOHO) ، مشاغل کوچک تا متوسط ​​(SMB) و مشتریان سازمانی استفاده می شود.

راه حل های ATEN SOHO و SMB مجموعه ای از محصولات کابل KVM ، KVM رومیزی و LCD KVM را ارائه می دهند. راه حلهای Enterprise مجموعه ای از راه حلهای Over IP (برخط) را ارائه می دهند که به مشتریان امکان می دهد زیرساختهای IT را از هرجای دنیا به طور موثر manage مدیریت کنند. خط حرفه ای صوتی / تصویری راه حل های ویدئویی یکپارچه ای را برای استفاده در خانه و حرفه ای برای استفاده های مختلف از جمله شرکت های بزرگ ، آموزش ، مهمان نوازی ، برنامه های تجاری و سینمای خانگی ارائه می دهد. خط انرژی سبز که به تازگی توسعه یافته است ، راه حل های کم مصرفی را برای مرکز داده با طیف وسیعی از PDU های هوشمند ارائه می دهد که نشانگرهای مدیریت و عملکرد انرژی در زمان واقعی را به صورت محلی و از راه دور ارائه می دهند.

ATEN در راه حل های اتصال و مدیریت تخصص دارد. ما محصولات خود را از طریق یک شبکه فروش جهانی توزیع می کنیم تا طیف وسیعی از نیازهای مشتری را برآورده کنیم. ATEN از همان سال های ابتدایی شروع به کار، گام های خود را در ایران نیز قرار داد و بازار "آی تی" را به چالش کشید.


فروشگاه اینترنتی آسارایان نماینده رسمی رایمند رایانه (نماینده انحصاری آتن در ایران) ، که بطور کاملا تخصصی در زمینه فروش در حوزه ارتباطات و صوتی / تصویری فعالیت دارند، تمامی محصولات شرکت ATEN را در سراسر ایران، تحت پوشش خود قرار داده است. 

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف