لیست محصولات : KLEVV

'دنیا را تغییر دهید و یک رهبر باشید
در توزیع نیمه هادی'

ESSENCORE که در سال 2014 تأسیس شد، با یک هدف شروع به کار کرد. تحت این رویای مشترک، ما تجارت خود را در سراسر جهان گسترش داده ایم و به یک رهبر جهانی بی سابقه در بازار تبدیل شده ایم.

Essencore Limited که در مارس 2014 تأسیس شد، شرکتی که توسط گروهی از چهره‌های کلیدی از حافظه‌های اصلی IDMs  تأسیس شد، به دنبال آن به برترین فروشنده ماژول‌های DRAM و محصولات NAND Flash در جهان تبدیل شد.


شرکت عقبه، SK Group، سومین شرکت بزرگ در کره جنوبی است که مالک SK Hynix (دومین تامین کننده بزرگ حافظه) است. Essencore با نام تجاری برتر خود 'KLEVV' ماژول های حافظه ی گیمینگ، Micro SD، درایوهای فلش USB و درایوهای حالت جامد SSD را معرفی کرده است. متعهد به ارائه محصولات در سطح جهانی با کیفیت درجه یک، همه محصولات در کره جنوبی تولید می شوند، کشوری که به داشتن دو تا از بزرگترین IDM های حافظه معروف است.


KLEVV Memory در سطح بین‌المللی توسط جایزه Red Dot آلمان شناخته شده است و شرکت آن به دلیل ارتباطش با گروه SK و SK Hynix مورد توجه رسانه‌های جمعی قرار گرفته است.


این شرکت اولین ماژول های DDR3 و SSD کم حاشیه خود را راه اندازی کرد

 شرکت Essencore، یک رقیب در حال ظهور در بازار DRAM و NAND، از جمله ماژول‌های حافظه گیمینگ، SSD، درایوهای فلش USB و کارت‌های Micro SD، برند KLEVV را در اوایل سال 2015 در ایالات متحده راه‌اندازی کرد و اکنون تمرکز خود را به اروپا با Gamescom به عنوان پلتفرم ایده‌آل معطوف کرده است.
استراتژی های کسب و کار
استراتژی کسب‌وکار ما اتخاذ جدیدترین فناوری‌ها برای متمایز کردن خود به نفع مشتریانمان است، بنابراین می‌توانیم سبد محصولات نوآورانه ارائه دهیم.


نقاط قوت اصلی
ما معتقدیم که نقاط قوت اصلی ما به خوبی سازماندهی شده است
ساختارهای تجاری، محصول جامع
تحولات و سطح بالای انسانی
منابع از بهترین IDM های حافظه ی کامپیوتری جهان.


ESSENCORE همیشه یک شرکت مشتری محور خواهد بود


محصولات KLEVV :


MEMORY
SSD
SD CARD
USB DRIVES
OC/ Gaming Memory


بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف