آخرین مقالات

کافی نت ها تا اطلاع ثانوی قراردادی با اسنپ امضا نکنند

تاریخ انتشار: 926 روز قبل
(5 رای)

رییس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران:

کافی نت ها تا اطلاع ثانوی قراردادی با اسنپ امضا نکنند.

رییس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران با تاکید بر اینکه کافی نت ها فعلا هیچ قراردادی با اسنپ امضا نکنند،گفت: طی بررسی های صورت گرفته در واحد حقوقی اتحادیه، متوجه این امر شده ایم که قرارداد با اسنپ کاملا یکطرفه بوده و به ضرر کافی نت ها است. به همین دلیل از اعضای این رسته درخواست داریم تا روشن شدن موضوع و تعیین تکلیف فعلا قراردادی با اسنپ امضا نکنند.

روابط عمومی اتحادیه فناوران-محمد فرجی افزود: هیات مدیره اتحادیه طبق وظیفه قانونی خود و با هدف توسعه و بهبود فضای کسب و کار کافی نت ها با شرکت اسنپ برای ثبت نام رانندگان به توافق رسید و در این راستا بستر آموزشی را در اختیار شرکت اسنپ قرار داد. اما طی تفاهم نامه قرار بر این شد که در گام نخست قرارداد اسنپ با کافی نت ها زیر نظر اتحادیه منعقد شود.

وی اضافه کرد: اکنون متوجه شده ایم که اسنپ به صورت مستقیم قرارداد را برای کافی نت ها ارسال کرده است که با بررسی قرارداد اسنپ در واحد حقوقی اتحادیه، مشخص شده که این قرارداد به نفع کافی نت ها نیست.

وی تاکید کرد: بنابراین با توجه به این موضوع و برای بررسی های بیشتر از اعضای کافی نت در خواست می کنم فعلا قراردادی با اسنپ امضا نکنند تا تکلیف این قرارداد روشن و مورد تایید اتحادیه و بخش حقوقی قرار بگیرد.

فرجی اضافه کرد: اگر عضوی از کافی نت ها بدون هماهنگی با اتحادیه اقدام به عقد قرارداد با اسنپ کند،قطعا تمام مسوولیت این امر به عهده خودش است.

نظرات کاربران
(1)
  • سلام با تشکر از اطلاع رسانی تون خسته نباشید

    پاسخ مدیر:

    درود بر شما جناب اسکندری عزیز

دیدگاه خود را بنویسید
*
*