نگاهی به رم های سری XMS برند کرسیر
سری XMS رم های کرسیر در میان حافظه ها یکی از برترین سری های ساخته شده با توجه به قیمت و تمرکز آن بر اطلاعات می باشد . این سری در رده ی DDRIII و در باس 1600 تولید می گردند.
اگر به دنبال ارتقای سرعت و عملکرد رایانه خود هستید این سری پیشنهاد ویژه ی فروشگاه آسا رایان به شماست.
سری XMS و هدسینگ های خنک کننده:
قاعدتا حافظه های پر سرعت ، گرمای زیادی نسبت به دیگر حافظه های همرده ی خود تولید می کنند،که اگر برای آن چاره اندیشی نشود،می تواند عمر حافظه مورد نظر را کم کند که مطمئنا شرکت معتبری مثل Corsair ،اعتبار خود را با دادن محصولی با طول عمر پایین از دست نمی دهد و با قرار دادن هدسینگ های خنک کننده عمر حافظه خود را افزایش می دهد.البته تمام گرمای حاصل از حافظه های این سری فقط بخاطر IC های به کار رفته و کیفیت بالای آنها می باشد و هیچ مشکلی در بلند مدت برای حافظه ایجاد نمی کند .
قابل اطمینان و تست شده:
سری XMS دارای دو قسمت کنترلی می باشد قسمت اول مربوط به IC های فردی و تکی است که وظیفه پردازش بر اطلاعات را دارد و قسمت دوم ماژول های هستند که قبل از انتشار اطلاعات و داده ها آنها را تست می کنند.
الزامات استفاده:
سری XMS بر روی  مادربورد هایی که اسلت DDR3 با فرکانس 1600 به بالا را دارند به خوبی و در نهایت قدرت کار می کنند، و وجود Intel XMP به شما این اجازه را به راحتی می دهد تا میزان عملکرد دستگاهتان را بالا ببرید.
قدرت نهفته در محصولات کرسیر:
به طور قطع اگر از اورکلاکر ها بپرسید یکی از برند هایی که برای اورکلاک در حیطه ی حافظه های لحظه ای به شما پیشنهاد می کنند برند کرسیر است و یکی از پایه های میان قیمت آن ها سری XMS خواهد بود.

قیمت و مشاهده رم های کرسیر (کلیک کنید)