خرید یک اسپیکر 5 تیکه لاجیتک - بررسی X530 Logitech

معمولا گیمرها و کاربران حرفه ای دنبال اسپیکری می گردند که هم از نظر کیفیت خروجی صدا و هم از نظر بلندی صدا در حد خوبی باشد . خوب همانطور که میدانید برندها و محصولات زیادی در بازار وجود دارد با قیمت و کیفیت های متفاوت ،اما کدام محصول دارای کیفیت بهتری نسبت به مدل های مشابه می باشد . اسپیکر 5 تیکه ایکس 530 از خانواده لاجیتک دارای تمام ویژگیهایی که در قسمت بالا به صورت کوتاه به آن اشاره کرده ام می باشد . 

اسپیکری برای تمام کاربران با هر نیازی
Logitech X530 محصول  ۵٫۱ از چهار بلندگوی ماهواره ای (satellite) و یک ساب ووفر تشکیل شده است. بلندگوها قادر هستند صدای فوق العاده قوی ۷۰ وات را با کیفیت عالی ارائه کنند . همچنین این  محصول از تکنولوژی FDD2 بهره برده است که این تکنولوژی قادر است صدا را تمامی جهات به صورت مساوی تقسیم کند که به ارائه بهتر کیفیت صدا می انجامد. بدین معنا که شما حتی اگر از اسپیکر ها فاصله بگیرید بدلیل استفاده از FDD2 در هیچ نقطه ای صدای ضعیف و نامفهمومی وجود ندارد. این امر می تواند در اتاق های بزرگ که ضعف صدا در برخی نقاط احساس می شود بسیار مهم و قابل توجه باشد که لاجیتک این مشکل را برطرف کرده است .
خروجی صدا بسیار با کیفیت بوده است و در تست های که بر روی ایکس 530 انجام گرفته است صدای بسیار زنده و شفاف به گوش میرسد و در حین گوش دادن به موزیک هیچگونه نویزی را در خروجی صدا احساس نخواهید کرد که یکی از ویژگی های منحصر به فرد این اسپیکر می باشد
کاربرانی که می خواهند ایکس 530 را برای بازی خریداری کنند باید بدانند تکنولوژی  ۵٫۱  در هنگام بازی نقش بسیار موثری دارد و کاربر می تواند صدایی کاملا حقیقی را دریافت کند . ساب ووفر این  محصول نیز ، یک ساب ووفر قابل توجه و پرقدرت در میان دیگر محصولات  این شرکت می باشد.

نگران فضای اشغال شده این اسپیکر نباشید بدلیل اینکه برخلاف اکثر بلندوگوهای  ۵٫۱ با صدای فراگیر که حجم زیادی را اشغال می کنند این محصول با کیفیت صدای فوق العاده اش حجم بسیار کمی از میز کار شما را اشغال می کند.

مطالب مرتبط:

جهت مشاهده قیمت و مشخصات فنی بر روی لینک کلیک کنید (کلیک کنید)