بررسی گارانتی ایران رهجو

پيشرفت سريع و روز افزون تکنولوژي، هر فرد و مجموعه پويايي را بر آن مي دارد که در راستاي دستيابي به اهداف عالي خود از بهترين امکانات و فن آوري هاي روز دنيا بهره جويد.

شرکت ايران رهجو  از سال 1374 فعاليت رسمي خود را در زمينه مونتاژ کامپيوتر و فروش لوازم جانبي کامپيوتر آغاز نمود و در سال  1376 موفق به اخذ نمايندگي از شرکت معظم سوني گرديد.

اين شرکت جهت ارائه محصولات سوني و همچنين فراهم نمودن بستري مناسب به منظور بهره وري شما هموطنان گرامي از پيشرفته ترين و به روز ترين تکنولوژي هاي جهان، مي کوشد با توجه به نياز افراد جامعه، محصولات خود را به بهترين صورت همراه با خدمات ويژه اي چون بهترين گارانتي به شما عزيزان عرضه نمايد.

کسب جوايز و لوح هاي تقدير متعدد در اين سال هاو اعتماد مشتريان به نام ايران رهجو، بيانگر اين موضوع است که اين شرکت توانسته در ارائه محصولات کامپيوتري و صوتي تصويري یکي از برندهاي معتبر و بنام دنيا رضايت مشتريان محترم را جلب نمايند.

شرکت ايران رهجو همچنين عضو شوراي عالي انفورماتيک ايران، داراي مجوز از وزارت بازرگاني در خصوص نمايندگي رسمی سوني و داراي گواهي توليد از وزارت صنايع مي باشد.

در ضمن شرکت ایران رهجو اخیرا با دو کمپانی DELL و HP  فعالیت تجاری خود را آغاز نموده است و هم اکنون نوت بوکهای DELL  و  HP  نیز در این شرکت عرضه میشود .

شرکت ایران رهجو با تکیه بر متخصصین کارآمد و مجرب در طول سالیان متمادی توانسته است رضایت مشتریان گرامی را در خصوص سرویس و خدمات گارانتی تامین نماید .