بررسی گارانتی سازگار ارقام

شركت سازگار ارقام با اتكا به تجارب و پشتوانه قوي فني و تخصصي در صنعت انفورماتيك كشور در سال 1369 تاسيس گرديد و با بهره گيري از نيروي متخصص، خدمات سراسري و گسترده خود را در زمينه IT آغاز نمود.سازگار ارقام عضو شوراي عالي انفورماتيك كشور و انجمن نظام صنفي رايانه ای بوده و داراي پروانه فعاليت صنعتي ( توليد ) در مورد رايانه هاي شخصي مي باشد. همچنين در حال حاضر اين شركت مشغول ساخت كارخانه اي در استان تهران جهت توليد رايانه هاي شخصي است.
شركت سازگار ارقام ابداع كننده گارانتي قطعات در ايران بوده و از شبكه گسترده نمايندگي در سراسر كشور پشتيباني مي كند. زمينه اصلي فعاليت هاي شركت به شرح زير مي باشد:
        1.  عرضه انواع قطعات اصلي رايانه و Retail
        2.  توليد و عرضه انواع سيستم هاي كامپيوتري ( شامل سرور ، سيستم هاي خانگي و اداري و نوت بوک)
        3. ارائه پشتيباني و خدمات پس از فروش متناسب با نياز مشتريان و استاندارد هاي بين المللي

شركت سازگار ارقام به عنوان يكي از بزرگترين ارائه كنندگان قطعات كامپيوتري در ايران علاوه بر توليد سيستم هاي كامپيوتري شخصي و سرور ، به عرضه انواع قطعات اصلي رايانه و retail در قالب 12 برند معتبر جهاني مشغول است. اين شركت با هدف جلب رضايت مشتريان خود و ارائه تجهيزاتي با آخرين فناوري روز دنيا، خود را ملزم به انتخاب بهترين ها در دنياي فناوري كرده است.

از اینرو سازگار ارقام افتخار كسب نمايندگي رسمي از كمپاني هاي معتبر زير را دارا مي باشد :
Notebook: IBM/Lenovo, Acer,Asus
Graphic Card: XFX , Elitegroup
Motherboard: Elitegroup, Asrock, XFX, Asus
Memory: Apacer, Geil
Hard Disk Drive: Western Digital, Seagate
Optical Disk Drive: LiteOn
Small Form Factor PC: Shuttle XPC
Server Systems: Intel
CPU: Intel

SSD: Plextor

شركت سازگار ارقام در حال حاضر عضو انجمن فعالان ICT می باشد. اکثر ارگانها و دوایر دولتی سازگار ارقام را بعنوان شرکت ارائه دهنده گارانتی و خدمات پس از فروش در اولویت قرار داده اند.

 
آشنایی با خدمات سازگار

انجام خدمات پس از فروش محصولات شركت سازگار ارقام به عهده شركت امتداد سازگار مي باشد. در همين راستا شركت امتداد سازگار موظف است در اسرع وقت، با دقت و مشتري مداري كه لازمه كار خدماتي است به مشتريان خود پاسخگو باشد. شركت امتداد سازگار با داشتن بيش از 65 نفر از مهندسين و متخصصين مجرب آرامش مشتريان را سرلوحه كار خود قرار داده و مي كوشد همواره بهترين شركت خدمات رسان IT در ايران باشد و در این راستا موفق به دریافت چندین جایزه از مراجع معتبر شده است.

رسالت شرکت امتداد سازگار
• احترام کامل به مشتری
• ارائه خدمات با کیفیت، سرعت و هزینه مناسب با هدف جلب رضایت مشتری
• ارائه مشاوره و توضیحات فنی دقیق به مشتریان
• توضیح دقیق شرایط گارانتی و علل خارج از گارانتی بودن قطعات
• ارائه خدمات خارج از گارانتی برای کمک به مشتریان در حد امکانات
• تست قطعات در حضور مشتری در صورت درخواست ایشان
• اطلاع رسانی وضعیت قطعه بصورت حضوری- تلفنی- اینترنتی و ارسال از طریق پیامک
• رسیدگی سریع و کامل به شکایات مشتریان
این شرکت علاوه بر دفتر مرکزی در تهران، در شهرهای اصفهان، مشهد، شیراز و تبریز نیز شعبه دارد. همچنین نمایندگان شرکت سازگار در سایر شهرهای کشور امر رفع اشکالات اولیه و جمع آوری و ارسال محصولات به شعب شرکت امتداد سازگار را جهت رفاه حال مشتریان انجام می دهند.

شرکت امتداد سازگار دارای رتبه 2 خدمات پشتیبانی از شورای عالی انفورماتیک بوده و از اعضای فعال سازمان نظام صنفی رایانه ای و همچنین اتحادیه فن آوران رایانه می باشد.

شركت امتداد مفتخر است به آگاهي برساند جهت رفاه حال مشتريان محترم ، روش هاي مختلفي را جهت پيگيري قطعه ارسالي فرا روي آنان قرار داده است. اين روش ها عبارتند از:

• پي گيري از طريق اينترنت و مراجعه به وب سايت www.sazgar.com يا emtedad.sazgar.com
• پي گيري از طريق تلفن گوياي 8701 به صورت 24 ساعته
• ارسال SMS به محض آماده شدن قطعه ارسالي .