بررسی شرکت پارس ارتباط


درباره شرکت پارس ارتباط افزار
شرکت پارس ارتباط افزار در سال 1384 با هدف فعالیت در قالب یک شرکت بازرگانی در زمینه تأمین و عرضه تجهیزات کامپیوتری، ارتباطی و مخابراتی و ارائه خدمات مرتبط تحت نام اولیه پارس ارتباط اکسیژن فعالیت خود را آغاز نمود. با توجه به تقارن پیش آمده با آغاز سرویس های ADSL در ایران و سابقه سهامداران عمده شرکت در زمینه ارائه خدمات اینترنت و پهنای باند، شرکت پارس ارتباط اکسیژن با تغییر نام به پارس ارتباط افزار بصورت متمرکز در زمینه تأمین تجهیزات شبکه های کامپیوتری و خصوصاً تجهیزات ADSL به فعالیت خود ادامه داد به نحوی که در سالهای 1384و 1385 به عنوان تاًمین کننده عمده مودمهای ADSL سهم بازاری قریب به 45% را به خود اختصاص داد. در سالهای بعد و با توجه به توسعه شبکه ADSL در کشور که به دنبال خود توسعه شبکه های خانگی و کوچک اداری (SOHO) و تجاری (SMB) را در پی داشت نیاز به تجهیزات شبکه با باند پهن (Broadband) بیش از پیش احساس میشد، لذا پارس ارتباط با ارائه محصولات شرکت های پیشرو و صاحب نام مانند CISCO ، TANDBERG ، AZTECH ، ASUS ، Tp-LINK و... اقدام به تأمین بخش قابل توجهی از تقاضای نوظهور ایجاد شده در سطوح خانگی تا حرفه ای نمود و توانست خود را به عنوان یکی از مجموعه های تخصصی تأمین کننده تجهیزات شبکه معرفی نماید.

در حال حاضر شرکت به عنوان بزرگترین نماینده رسمی شرکت TP-LINK و QNAP همچنین یکی از تأمین کنندگان تجهیزات حرفه ای شرکت های SEAGATE ، SUN MICRO SYSTEM ، HP ، CISCO و WESTERN DIGITAL در ایران بوده و اقدام به تأمین کالا و ارائه خدمات پشتیبانی و مشاوره ای می نماید.

تخصص ما
از شبکه های کوچک خانگی با سیستم های ذخیره سازی کوچک و ارتباط اینترنتی ADSL گرفته تا سیستم های رایانش ابری (cloud) و سیستم های مختلف تحت شبکه و تجهیزات مرتبط برای شرکت ها و سازمان های کوچک و بزرگ ، پارس ارتباط تامین کننده تمامی تجهیزات و راهکارهای مورد نظر می باشد.

اشتیاق ما در ارائه ی به روزترین ، کارامدترین و به صرفه ترین راهکارهای تکنولوژی به مشتریان بوده و با ارتقاء دائمی سطح دانش فنی خود و بررسی نیازهای روز جامعه ی مخاطبان خدمات خود را در این راه بهبود می بخشیم .