بررسی شرکت پرشیا سیستم 

بيش از هفده سال قبل،مدیران پرشیا سیستم گام در راهي نهادند كه امروز از بطن آن شركت توسعه داده‌هاي ارتباطي پرشيا سيستم(D.D.C Persia) زاده شده است.شركت D.D.C Persia با پشتوانه سال‌ها تجربه فني و با تكيه بر نيروهاي متخصص ،كارشناسان و مشاوران خود در بخش‌هاي مختلف اميدوار است كه همچون گذشته نقش مهمي‌را در ارائه فناوري‌هاي نوين به جامعه انفورماتيك ايفا نمايد.
اين شركت همزمان با برگزاري نمايشگاه جي‌تكس 2005 در دبي آغاز به كار خود را اعلام نمود. اين مجموعه با داشتن نمايندگي شركت D.D.C آلمان ، کمپاني nuuo ، دوربين هاي مداربسته آي‌مِگ ، دوربين ‌هاي تحت شبکه Hikvision، توليد سوئيچ‌هاي PoEبا برند Metava  و همچنين توليد Rackهاي سرور با برند  Equipمحصولات متنوعي را جهت ايجاد و توسعه شبكه‌هاي سازماني ارائه مي‌نمايد.

اين خدمات به طور ويژه به ارائه محصولات LevelOne در حوزه  سيستمهاي نظارت تصويري و تجهيزات Active ، محصولات  Equip در حوزه تجهيزات Passive و Rack  و همچنين محصولاتimege  در حوزه نظارت تصويري ديجيتال  ، نرم افزار نظارت تصويري Nuuo، سوئيچ‌هاي PoEبا برند Metava  ،سوئيچ و روترهاي Cisco، سرورهاي Hp متمركز است.

همكاري تنگاتنگ اين شركت با توليدكنندگان تجهيزات شبكه در اروپا ،آسيا و نمايندگان آن‌ها در خاورميانه از يك سو و راه‌اندازي خط توليد سوئيچ‌هاي PoE با برند Metava و خط توليد رکهاي Equipدر ايران بستري آزاد و قابل رقابت براي شركت فراهم آورده، همچنين تنوع محصولات ،خدمات گسترده پس از فروش و قيمت مناسب تجهيزات ارائه شده از سوي ديگر شركت را در زمره فعال‌ترين شركت‌ها و مؤسسات در زمينه ديتا و شبكه قرارداده است .

ارائه مشاوره و راه حل جهت ايجاد شبكه‌ها از قبيل راه حل‌هاي سوئيچينگ،  روتينگ، امنيت، انتقال صدا و تصوير بر روي شبكه‌هاي IP ، شبكه‌هاي بي سيم ،راه‌حل‌هاي ذخيره‌سازي داده‌ها ، نظارت تصويري، لينک‌هاي راديويي و ‌... همراه با خدمات فني پس از فروش مناسب و قابل اطمينان ، پايبندي اين شركت را به اصل رضايت‌مندي مشتريان اثبات مي‌نمايد