بررسی شرکت آرمان همراه آرین


آرمان همراه آرین، نام جدیدی در عرصه فروش و خدمات پس از فروش تلفن همراه و لوازم جانبی است که از این پس بیشتر درباره اش خواهید شنید. آرمان همراه آرین به عنوان نماینده رسمی Sony, HTC, LG, Acer, Sico, Vsun و نماینده رسمی لوازم جانبی WeSC سوئد در ایران است.
این شرکت با توجه به مدت زمان کوتاه توانست جایگاه ویژه ای در بازار موبایل در عرصه فروش و خدمات پس از فروش پیدا کند و عنوان برند برتر در سومین اجلاس جهانی نشان منتخب، تندیس رضایتمندی مصرف کنندگان از سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان و تندیس زرین مدیر ایرانی، محصول برتر و رضایتمندی مشتری را بدست آورد.

برند‌ها و خدمات پس از فروش
مناسبات بازار گوشی های همراه معمولا به گونه ای است که برندها و اپراتورهای تلفن همراه، تنها محصول را تولید می کنند ولی به صورت مستقیم دستگا ه های تولید شده را به فروش نمیرسانند، بلکه شرکت های واسطه‎ای وجود دارند که وظیفه توزیع، فروش و همچنین خدمات پس از فروش گوشی ها را بر عهده می گیرند. Sony, HTC, LG, Acer, Sico, Vsun و لوازم جانبی WeSC سوئد از جمله برندهایی هستند که در سراسر دنیا، ارائه خدمات پس از فروش محصولات خود را به توزیع کنندگان سپرده اند و «شرکت آرمان همراه آرین» به عنوان نمایندگی رسمی Sony, HTC, LG, Acer, Sico, Vsun و لوازم جانبی WeSC سوئد در ایران، نقش بسزایی در توزیع، فروش و خدمات پس از فروش محصولات این شرکت ها ایفا می کند.

اهداف آرین
هدف آرین ارائه خدمات با استانداردهای معین به مشتریان است، شرکت آرمان همراه آرین علاوه بر ارائه خدمات به گوشی ها با گارانتی اصلی آرین، به حجم بالایی از گوشی های همراه Sony, HTC, LG, Acer, Sico, Vsun لوازم جانبی WeSC سوئد سرویس ارائه می کند. با این هدف، افرادی که نیازمند این خدمات هستند، به آسانی از سرویس های ارائه شده توسط شرکت آرین برخوردار خواهند شد.

شعبه‌های آرین
آرین ابتدا فعالیت خود را با شعبه مرکزی در تهران آغاز نمود، و در زمستان ١٣٩٢ شعبه بازار موبایل ایران خود را افتتاح کرد، همچنین نمایندگی های خدمات پس از فروش شرکت آرین در شهرهای رشت، اصفهان، یزد و ٢ نمایندگی در مشهد تاسیس شده است و علاوه بر این به زودی نمایندگی های بیشتری در شهرستان های دیگر نیز برپا خواهد شد که به این ترتیب هموطنان عزیز در سرتاسر ایران به راحتی و بدون هزینه و اتلاف وقت از خدمات آرین بهره مند خواهند شد.

آرین در بازار ایران

اولین حضور شرکت آرمان همراه آرین در بازار ایران، به عنوان فروشنده، توزیع کننده و ارائه دهنده خدمات پس از فروش گوشی های Sony و HTC ، بهمن ماه ١٣٩١ بود. آرین پس از اینکه اولین سری محصولات خود را وارد بازار کرد سعی کرد روز به روز دامنه فعالیتهایش را گسرش دهد و هم اکنون علاوه بر اینکه جدیدترین تولیدات Sony, HTC, LG, Acer, Sico, Vsun و نماینده رسمی لوازم جانبی WeSC سوئد را وارد بازار می کند در امر خدمات نیز به بهترین نحو ممکن جوابگوی مشتریان است و روز به روز بر تعداد مخاطبانش افزوده می شود.