بررسی شرکت ایران رهجو ستر

شروع به کار فروشگاه ایران گیت در سال 1375 به عنوان یکی از اولین فروشگاه های مجتمع کامپیوتر ایران ، ما را بر آن داشت تا در راستای اهداف بلند و ارائه خدمات بهتر ، اقدام به تأسیس شرکت ایرانیان ره جو گستر در سال 1385 نماییم . 17سال تجربه و فعالیت شرکت ایرانیان ره جوگستر و بررسی برندهای معتبر جهانی و در نهایت اخذ نمایندگی رسمی فلش دیسک و ام پی پلیر های TRANSCEND و PQI گردید. همچنین این شرکت واردات محصولات HP و TOSHIBA را نیز  بر عهده دارد . از دیگر فعالیت های این مجموعه واردات انبوه انواع لپ تاپ های FUJITSO ، LENOVO ، DELL ، HP وSONY و ... و نیز تبلت های MERCURY   می باشد که به علت تعداد بالای سفارشات از قیمت رقابتی بسیار عالی برخورداراست.
واحد خدمات پس ازفروش و گارانتی شرکت ایرانیان رهجو گستر با بهره گیری از مجرب ترین پرسنل آموزش دیده توسط کمپانی های تولید کننده و ایجاد فضای مناسب خدماتی ، سعی در ارائه بهترین خدمات ممکن به دوستان عزیز دارد، چنانکه امروز  بعنوان یکی از معتبرترین گارانتی ها در سطح کشور شناخته می شود .
 جهت ارائه خدمات مرتبط به هموطنان محترم شامل امکان خرید ،توضیحات محصولات ، خدمات فنی ، آخرین اخبار دیجیتالی  و پایگاه اینترنتی در دسترس می باشد .

امیدواریم با استعانت از حضرت نور و استفاده از نظرات سازنده شما هموطن گرامی به بهترین نحو ممکن همراه شما باشیم .