هدست بی سیم مخصوص گیمرهای لاجیتک - بررسی Logitech G930

در مقالات قبلی وقتی در مورد لوازم جانبی گیمینگ بحث می شد ، فکر کاربران به طرف محصولات ریزر سوق پیدا می کرد ولی اینبار میخواهم در مورد یک هدست وایرلس که برای گیمرها توسط شرکت لاجیتک ساخته شده است ، مقاله ای برای شما قرار بدهم .
G930 Logitech یک هدست حرفه ای با فناوری دالبی می باشد و می تواند صدایی فراگیر ، شفاف و رسا در اختیار کاربران قرار بدهد .  جی 930 مجهز به فناوری کاهش سر و صدای زمینه می باشد که این مزیت را در اختیار کاربر قرار میدهد تا به صدایی واضع و رسا در مکالمات اینترنتی چت کند .
وایرلس بودن هدست این امکان را در اختیار کاربر قرار میدهد تا با سهولت بهتر و بستر قدرت مند اتصال بی سیم 2.4 گیگاهرتزی بتواند از فاصله 12 متری و بدون هیچ قطعی و وقفه ای بازی خود را انجام بدهد ، البته کاربرانی که بازی انجام میدهند معمولا در فاصله 50 تا 100 سانتی متری صفحه نمایش قرار می گیرند ، دلیل این موضوع هم اهمیت و حساسیت یک بازی می باشد .
یکی دیگر از ویژگی های کاربردی جی 930 دارای بودن 3 کلید قابل برنامه ریزی در کنار گوشی می باشد که این امکان را در اختیار بازیکن قرار میدهد تا تنظیمات دلخواه را بر روی این 3 کلید چند رسانه ای اعمال کند . بهتر است بدانید گوشهایی که بر روی هدست جی 930 وجود دارد به نحوی هوشمدانه طراحی و تهیه شده است که از نفوذ سر و صدای مزاحم محیط به گوش کاربر و تداخل با آن جلوگیری می‌نماید.
معمولا کاربرانی که محصولات وایرلس خریداری می کنند همیشه نگران عمر باتری می باشند اما در جی 930 با استفاده از پورت میکرو USB که در آن تعبیه شده است می توانید حتی در حین بازی هدست خود را شارژ کنید و تا 10 ساعت طی تست های انجام شده کاربر می تواند بدون خاموش شدن هدست بازی کند و از دنیای بازیهایی که وجود دارد لذت ببرد که فکر می کنم یک مزیت خوب برای کاربر به حساب می آید .

مطالب مرتبط :

قیمت انواع هدست لاجیتک در فروشگاه آسا رایان