بررسی شرکت مایکروتل

شرکت مایکروتل (اولین و بزرگترین وارد کننده رسمی گوشی ها و تبلت های سامسونگ و نماینده انحصاری گوشی ها و تبلت های هوآوی) از جمله خوشنام ترین و با سابقه ترین شرکت های فعال در زمینه واردات گوشی های تلفن همراه در ایران می باشد. مدیران این شرکت نیز نزدیک به دو دهه است که با ورود و معرفی اولین گوشی‌های تلفن همراه به ایران در این صنعت مشغول به فعالیت می باشند.

به لطف خداوند و همراهی مشتریان محترم، شرکت مایکروتل در بین مصرف کنندگان نیز از جمله قابل اطمینان ترین برند های فعال در این صنعت می باشد. از همان ابتدای شروع به فعالیت، پایبندی به اصول حرفه‌ای و اخلاقی در کسب، احترام به مشتریان و شبکه فروش نمایندگان از اصول اولیه‌ای بوده‌اند که بدون آن تداوم حرکت بیست ساله در این بازار ممکن نبوده است.

مایکروتل با انتخاب مناسب محصولات و عرضه سریع و بموقع آنها در بازار، نقش غیر قابل انکاری در موفقیت‌های اخیر سامسونگ و بویژه کسب رتبه نخست فروش در بین برندهای مختلف گوشی‌های همراه در بازار ایران داشته است. شرکت مایکروتل در سال 2011میلادی موفق گردید برند سامسونگ را با وجود رقبای قدرتمند در بازار ایران، به برند اول موبایل تبدیل نماید. شرکت سامسونگ در حال حاضر بزرگترین تولید کننده گوشی های تلفن همراه در دنیا می باشد.

شرکت مایکروتل پس از مطالعه و بررسی تولید کنندگان مطرح گوشی های موبایل با استانداردهای جهانی و همچنین به منظور ارائه طیف گسترده تری از تلفنها و تبلتهای هوشمند به مشتریان خود، از سال 2012 میلادی همکاری خود را با شرکت هوآوی به دلیل تولید محصولات با کیفیت و نوآورانه در صنعت موبایل آغاز نموده است و شرکت هوآوی نیز در پایان همین سال موفق به کسب جایگاه سوم در بین تولیدکنندگان گوشی های هوشمند در جهان گردید. شرکت هوآوی در حال حاضر بزرگترین تولید کننده تجهیزات مخابراتی در دنیا می باشد.

همچنین شرکت مایکروتل در راستای ارتباط بیشتر با مشتریان و ارایه خدماتی متمایز، از اواخر سال 1391 اقدام به راه اندازی باشگاه مشتریان نموده است. در این باشگاه مشتریان قدیمی و جدید مایکروتل، می توانند براحتی عضو شده و علاوه بر شرکت در جشنواره ها و قرعه کشی های مختلف، از مزایای مختلف آن نیز  بهره مند گردند. در باشگاه مشتریان سعی شده با هدفمندی و برنامه ریزی منسجم و با بهره گیری از سیستم یکپارچه مدیریت ارتباط با مشتری، در جهت پاسخگویی به نیاز امروز مشتریان، گامی بلند برداشته شود.

باشگاه مشتریان مایکروتل با توجه به اهداف و سیاست گذاری شرکت مایکروتل، با اجرای طرح های امتیازی به اعضایی که از محصولات ارائه شده توسط این شرکت با کارت طلایی مایکروتل استفاده نمایند، امتیاز اختصاص داده و این امکان را فراهم می نماید تا اعضاء با جمع آوری امتیاز در قرعه کشی های مختلف شرکت مایکروتل که تاریخ و جوایز آنها از طریق باشگاه به اطلاع اعضا خواهد رسید؛ شرکت نموده و از جوایز متنوع آن بهره‌مند شوند.