بررسی شرکت تهران فوکا

 شرکت تهران فوکا در سال 1365 تحت عنوان نماینده شرکت فوجی فیلم ژاپن در ایران به ثبت رسید و فعالیت خود را در زمینه توزیع گستره‌ی وسیعی از محصولات این شرکت، شامل لوازم عکاسی و مواد مصرفی آغازنمود. فعالیت شرکت تهران فوکا در زمینه دستگاه‌ها و مواد مصرفی پزشکی (مانند دستگاه‌های رادیولوژی آنالوگ و دیجیتال)، و دستگاه‌های چاپ دیجیتال صنعتی و مواد مصرفی چاپ و لیتوگرافی (زینک و فیلم) ادامه یافت.

اینک نزدیک به سه دهه است که این شرکت به عنوان یکی ازبزرگترین شرکتهای فعال در زمینه عرضه و خدمات پس از فروش ، توانایی تامین انواع نیازهای خانگی و صنعتی موجود دربازار را دارد.

سبد محصولات:
تجربه نزدیک به سه دهه در عرضه انواع محصولات تصویربرداری الکترونیکی، فرصت مناسبی بوده تا اینک ما بتوانیم سبد محصولات متنوع و متمایز برای پاسخگویی به نیازهای متفاوت شما فراهم آوریم.این محصولات در دسته های جداگانه به شرح ذیل می با شند:
·      لوازم عکاسی و مواد مصرفی(انواع دوربین‌های خانگی، دوربین‌های کوچک حرفه ای، دوربین‌های بدون‌آینه، لنزهای حرفه ای عکاسی)
·      دستگاه‌ها و مواد مصرفی پزشکی(مانند دستگاه‌های رادیولوژی و دیجیتال مانند ماموگرافی، سونوگرافی و ...)،
·      مواد مصرفی چاپ (زینک و فیلم)
امروزه توجه به کیفیت کالا از مهمترین وظایف شرکتهای توزیع کننده کالاست و خدمات پس از فروش ضامن حفظ این کیفیت می باشد. مجموعه فوجی فیلم با توجه به اهمیت این موضوع بر ارائه خدمات برتر به خانواده مشتریان خود تاکید دارد. در همین راستا شرکت فوجی فیلم وظیفه دارد در اسرع وقت، با دقت و مشتری مداری که لازمه کار خدماتی است به مشتریان خود پاسخگو باشد. از این رو کلیه محصولات شرکت فوجی فیلم فقط با گارانتی تهران فوکا ارائه می گردند.

عمده استراتژی شرکت های موفق بر یک موضوع اساسی استوار است. توانمندی کافی در ارائه خدمات مشتری مدارانه و تمرکز بر حفظ و رعایت حقوق کاربران ، این همان موضوعی است که باعث شده تا تهران فوکا طی یک دهه گذشته به یک شرکت بزرگ و قدرتمند در عرصه تصویر برداری الکترونیکی مبدل شود.