بررسی شرکت فوژان اکسوم

شرکت فوﮊان اکسوم تولید کننده و نماینده انحصاری پیشرفته ترین سازندگان و عرضه کنندگان سیستمهای مدیریت اطلاعات و اسناد شامل:
 
اسکنرهای اسناد و مدارک (Document Scanners)، اسكنرهای کتاب، نقشه و میكروفیلم، سیستمهای میکروفیلم نگار (Digital Archive Writer)  و مجری خدمات اسکن، میکروفیلم، بایگانی اسناد در ایران بوده و از پشتیبانی مستمر کمپانیهای بین المللی مانند:
 
Kodak, Fujitsu, Avision, Plustek, Contex, ROWE, Verbatim (in data storage), Softelec (Raster To Vector Software)
برخوردار می باشد.
 
شرکت فوژان اکسوم اولین تولیدکننده اسکنرهای اسناد در ایران و خاورمیانه بوده و با تولید سالیانه 20,000 دستگاه در رتبه هجدهمین تولیدکننده اسکنر در دنیا به شمار می آید.
اسکنرهای ارایه شده توسط شرکت فوژان اکسوم داراي 18ماه گارانتي طلایي (در 3 ماه اول گارانتي در صورت خرابي، دستگاه معيوب تعويض و 15 ماه بعد دستگاه جايگزين ارایه ميگردد) و ده سال خدمات بعد از فروش مي باشد.
 
شركت فوژان اكسوم دارای گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت از شوراي عالي انفورماتيك كشور با رتبه 1، انجمن شركت هاي انفورماتيك ايران با شماره عضويت 1547، سازمان نظام صنفي رايانه اي كشور با كد مجوز 21010030 و کد اقتصادی مي باشد.
 
کلیه نمایندگیهای اخذ شده به تایید سفارت ایران در کشور صادر کننده، وزارت امور خارجه و قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران، اتاق بازرگانی و وزارت امور خارجه کشور صادر کننده و نهایتا وزارت صنعت - معدن و تجارت جمهوری اسلامی رسیده است.
 
همچنین کادر تخصصی و مجهز نیروی انسانی این شرکت با استفاده از امکانات فنی ، سالهاست که در زمینه بهره بری از انواع اسکنرهای اسناد، سیستمهای ذخیره سازی اطلاعات و سیستمهای میکروفیلم فعالیت داشته و کلیه مراحل نصب و راه اندازی، آموزش و خدمات بعد از فروش را به عهده دارد.