بررسی گارانتی انفورماتیک گستر

 شرکت تکنو رامشاد به شماره ثبت 35610 از سال 1358 به منظور واردات ماشین آلات کشاورزی و اخذ نمایندگیهای معتبری همچون IFO FIAT و ROSSI ایتالیا و SES بلژیک شروع به کار نمود . با پیشرفت سریع فناوریهای نوین اطلاعاتی در سطح جهان و رشد روزافزون آن در کشور، مدیریت مجموعه نیاز کشور در این بخش را پیش بینی نمود و با ایجاد یک فروشگاه بزرگ در زمینه فروش ماشینهای اداری و رایانه های شخصی تغییر جهت کاری شرکت را از سال 1372 در زمینه فروش و توزیع رایانه رقم زد و از سال 1375 با تغییر نام شرکت به انفورماتیک گستر ، کلیه نیروی خود را با بکارگیری و جذب نیروهای متخصص و کار آمد بر آن داشت ، که سهم بزرگی از ارائه هر چه بهتر تجهیزات رایانه ای در کشور بدست گیرد . شرکت انفورماتیک گستربا اخذ نمایندگیهای انحصاری ازشرکتهای بزرگ سازنده قطعات سخت افزاری رایانه ای دنیا نظیر BIOSTAR ، HIS ، GALAXY ، PROLINK ، MEMONEX ، USROBOTICS ، LADYBIRD ,A-DATA و با بهره گیری از نیروهاي تخصصی مهندسی فروش و پرسنل فنی مجرب درعرضه و سرویس کلیه سخت افزارهای رایانه ای سهم عمده ای ازبازارانفورماتیک کشوررا داراست و افتخارمی کند یکی از پرقدرت ترین شرکتها در زمینه توزیع محصولات سخت افزاری و خدمات پس از فروش و داراي دفاتر و نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش در سراسر تهران و شهرستانها مي باشد.

نماد شرکت :

شاید تا به حال این سوال به ذهن شما مانند بسیاری از مخاطبین شرکت انفورماتیک گستر رسیده باشد که فلسفه انتخاب پینه دوز به عنوان نماد این شرکت چیست؟ این انتخاب بیانگر نگرش سهامداران این شرکت به کسب و کار خویش می باشد و در تمامی اجزا شرکت قابل مشاهده است و عامل اصلی موفقیت ما در طی این سالها بوده است. پینه دوز در ابعاد کوچک خود سخت ترین پوسته موجود در بین موجودات زنده را دارا می باشد و این امر الهام بخش این نگرش است که شرکت همواره با توجه به شناخت دقیق از نقاط قوت و ضعف خود، در ابعاد محدود خود سعی کرده است بهترین محصولات و خدمات را ارائه نماید و با واقع گرایی کامل هیچگاه باری را که نتواند به سر منزل مقصود برساند از ابتدا بر نخواهد داشت. بنابراین هیجگاه در سبد محصول شرکت تعداد زیادی محصول با خدمات نه چندان مناسب مشاهده نمی شود بلکه تعدادی محصول دست چین شده با بهترین خدمات ارائه گردیده است.

هفت اصل شرکت :

بر اساس نگرش ذکر شده هفت اصل تخصص، تعلق، تداوم، تحول، تکامل و تعهد و توکل سر در ورودی شرکت انفورماتیک گستر به چشم می خورد. شرکت انفورماتیک گستر با توکل به خدا و تعهد نسبت به کسب و کار و با تکیه بر تخصص نیروهای خود و تعلقی که نسبت به برندهای خود دارد در جهت تکامل نگرش ها و تداوم موفقیت های خویش هر گاه نیاز به تحول احساس کرده با آغوش باز از آن استقبال نموده است.