Monopod چیست ؟

شاید نام Monopod کمی برای شما در بین محصولات و لوازم دیجیتالی که نام آن را هر روز شنیده اید مبهم باشد . درست هم هست زیرا این محصول به تازگی وارد بازار کامپیوتر شده است و تا به امروز چنین محصولی وجود نداشته است .  مونوپاد Monopod یک پایه دوربین یک پایه ، با وزن کم و بسیار کاربردی جهت عکس برداری با تلفن همراه و دوربین دیجیتالی است .
مونوپاد برای عکس انداختن از زوایای غیر متعارف بسیار مناسب است . به خصوص برای انداختن عکس سلفی یا عکس از خود و عکس چند تایی بسیارپر کاربرد است .حتما تا حالا براتون پیش اومده در یک مجلس به علت شلوغی نتونسته باشید از اتفاقات عکس بندازید یا اینکه سوژه شما در جایی باشه که نشه از اون عکس بگیرید . مونوپاد برای اینطور موارد ساخته شده . با خریدن یک مونوپاد میتونید دوربین یا موبایل را بر روی اون سوار کنید و از دوربین فاصله بگیرید و از هر چیزی خواستید عکس بندازید .عکس های سلفی بسیار رایج شده .

اکثرا هم سلفی ها از جلو گرفته شده و به همین علت احتمالا صورت خیلی خوب نمیفته . ولی اگر یک مونوپاد به همراه داشته باشید ، می تونید گوشی خود را روی مونوپاد بذارید و از فاصله زیاد یک تصویر سلفی قشنگ از خود بگیرید .   مونوپاد چیست؟

با مونوپاد احتیاج نیست کسی هم بهتون کمک کنه .میشه مونوپاد monopod رو در زاویه ها و ارتفاع مختلف تنظیم کنید . بندی که در آخر میله مونوپاد هست ، هنگام عکس برداری ، امنیت گوشی و یا دوربینتون رو فراهم میکند.