بررسی دسته بازی F710 لاجیتک
یکی از پرفروشترین دسته بازیهای فروشگاه آسارایان ، Logitech F710 می باشد . دلیل این موضوع هم ، مشخصات و ویژگیهایی می باشد که این گیم پد داشته و نسبت به مدل های مشابه تقریبا یک سرو گردن بالاتر می باشد .
با استفاده از این دسته بازی بی سیم، درگیر سیم های دست و پا گیر نخواهید بود و آزادی تحرک زیادی خواهید داشت. برای نصب فقط کافی است گیرنده این محصول را به پورت USB وصل کرده و از انتقال سریع، بی وقفه و بدون قطعی و اختلال داده ها (2.4GHz) لذت ببرید. استفاده از دسته‌بازی بی‌سیم لاجیتک مدل F710 به کاربر این امکان را می‌دهد تا با سهولت بهتر و بیشتری از این وسیله استفاده نماید. از این گذشته وجود بستر پرقدرت اتصال بی‌سیم ۲٫۴ گیگا هرتز در این محصول لاجیتک انتقال پرسرعت داده‌ها و عدم وقوع هرگونه وقفه را میسر می‌سازد.

به کمک حسگرهای شوکی که بر روی دسته‌بازی بی‌سیم لاجیتک مدل F710 قرار دارد می‌توانید هرگونه برخورد، تصادم یا انفجاری را به طور تمام و عیاری حس کنید. این دو حسگر شوک واقعی بیشتری به بازی‌های شما می‌دهد ، در عین حال شرکت لاجیتک دست به یکپارچه‌سازی گیرنده‌های محصولات بی‌سیم خود زده و توانسته آنها را کوچک و کوچکتر از قبل کند. بدین ترتیب زمانی که بر روی لپ‌تاپ خود از آنها استفاده می‌نمایید به هیچ وجه متوجه متصل بودنشان نمی‌شوید. انگار که دسته‌بازی بی‌سیم لاجیتک مدل F710 به صورت جادویی به رایانه‌تان متصل شده است.

همچنین در داخل بسته‌ی دسته‌بازی بی‌سیم لاجیتک مدل F710 یک لوح فشرده حاوی نرم‌افزار مخصوص قرار دارد که به کمک آن می‌توانید به ساده‌ترین شکل ممکن اجزای مختلف این دسته‌بازی را شخصی سازی کرده و کارایی کلیدهای آن را بازتعریف نمایید. البته توجه داشته باشید که این برنامه مخصوص سیستم‌های ویندوز نوشته شده است.
از دیگر ویژگیهایی که می شود به آن اشاره کرد :
پشتیبانی خوب: از بازی‌های کودکانه گرفته تا برترین گیم‌های روز دنیا، دسته‌بازی بی‌سیم لاجیتک مدل F710 بهترین ابزار ممکن برای انجام این بازی‌ها است. از این گذشته، نصب و راه‌اندازی این دسته بازی بسیار ساده و سر راست است.
دسته‌های راحت: بخش بیرونی دسته‌بازی بی‌سیم لاجیتک مدل F710 از پلاستیک طرح‌دار ویژه‌ای ساخته شده است تا به خوبی در درون دست کاربر جای گیرد و وی با سهولت و راحتی هر چه تمامتر از بازی لذت ببرد.
قالب همیشگی: ظاهر بدنه و دکمه‌های دسته‌بازی بی‌سیم لاجیتک مدل F710 از قالب همیشگی و مورد اعتماد همیشگی ساخته شده است. پس نیازی نیست تا کاربر برای یادگیری محل قرارگیری تکمه‌های کاربردی وقت مجزایی را صرف کند.
دکمه‌های یکپارچه حرکت: برای تضمین راختی هر چه بیشتر کاربر در حین کار با دسته‌بازی بی‌سیم لاجیتک مدل F710 دکمه‌های جهت (حرکتی) این دسته بازی به صورت یکپارچه ساخته شده است تا هدایت کاراکتر بازی هر چه ساده‌تر میسر گردد.

 قیمت انواع دسته بازی (کلیک کنید)