نوت بوک های سری GT و WS توسط MSI عرضه شد

MSI برندی است که محصولات آن دارای کیفیت و کمیت بالایی برخوردار است و در ایران توسط شرکت ماتریکس گارانتی و در بازار عرضه می شود . هر چند وقت یکبار سری جدید محصولات این شرکت رونمایی می شود که نوت بوک های سری GT و WS نیز جزو همین دسته می باشند .شرکت MSI پس از ارائه نوت بوک های سری GT و WS به تازگی سری WT را نیز وارد بازار کرده است.

 

این سری نوت بوک ها بسیار شبیه به مدل های گیمینگ این شرکت طراحی شده اند و در چهار مدل WT70-20L، WT70-20K، WT60-20K 3k IPS و WT60-20J به فروش خواهند رسید.

دو مدلWT70 به صفحه نمایش ۱۷٫۳ اینچی با کیفیت ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ Full HD مجهز هستند ولی مدلهای WT60 از صفحه نمایش ۱۵٫۶ اینچی برخوردارند که البته در بین این دو، مدل ۳K IPS از صفحه نمایش ۱۵٫۶ اینچی و کیفیت ۲۸۸۰ در ۱۶۲۰ سود میبرد در صورتیکه صفحه نمایش مدل دیگر یعنی WT60-20J تنها از کیفیت Full HD پشتیبانی میکند. کیبورد هر چهار محصول همانند سری نوت بوک های گیمینگ این شرکت دارای نور پس زمینه زیبایی هستند.

تمام مدلها از پردازنده های نسل چهارم Intel Haswell Core i7 و تا ۳۲ گیگابایت حافظه رم DDR3 (دارای ۴ اسلات DDR3 SO-DIMM) پشتیبانی میکنند. کارت گرافیک دو مدل WT70-20K و WT60-20K 3K IPS از نوع NVIDIA Quadro K3100M بوده و مجهز به ۴ گیگابایت حافظه رم هستند. مدلWT70-20L دارای کارت Quadro K4100M و ۴ گیگابایت حافظه رم و مدل آخر یعنی WT60-20J نیز به کارت گرافیک Quadro K2100M با ۲ گیگابایت رم مجهز است. در هر چهار مدل امکان پیکربندی RAID بر روی حداکثر ۳ حافظه ۶۴ گیگابایتی و یا سه حافظه ۱۲۸ گیگابایتی SSD وجود دارد که در کنار آن، یک هارد دیسک ۷۵۰ گیگابایتی و یا ۱ ترابایتی نیز بر روی نوت بوک وجود خواهد داشت. هر چهار مدل از کارت شبکه Killer K2000 بهره میبرند که توانایی استفاده از درایورهای Qualcomm را نیز خواهند داشت. در کنار آن، یک کارت شبکه بیسیم با قابلیت پشتیبانی از شبکه های ac نیز بر روی هر چهار مدل قرار دارد.

ابعاد مدلهای WT70 به ترتیب طول، عرض و ضخامت ۴۲۸ در ۲۸۸ در ۵۵ میلیمتر بوده و وزن آنها ۳٫۹ کیلوگرم است در حالیکه مدلهای WT60 از ابعاد ۳۹۵ در ۲۶۷ در ۵۵ میلیمتر و وزن ۳٫۵ کیلوگرم برخوردار هستند.

منبع : jamejamonline