چه بازیهایی را می توان در لپ تاپ نصب و اجرا کرد؟

این سوال شاید برای شما هم پیش آمده باشد که آیا تمام بازیها را می توان بر روی نوت بوک نصب کرد و با کیفیت بالا در بهترین Perormance از آنها لذت برد . خوب پاسخ به این سوال خیر می باشد چون یک نوت بوک 1 میلیون تومنی با یک نوت بوک 3 میلیون تومنی فقط از نظر ظاهر متفاوت نیستند . روزانه بازی‌های بسیاری منتشر می‌شود که برخی از آنها نیازمند تجهیزات سخت‌افزاری بسیار قدرتمند بوده و برخی دیگر روی رایانه‌های چند سال قبل نیز بخوبی اجرا می‌شود. باتوجه به تفاوت در حداقل نیازمندی‌های سخت‌افزاری برای اجرای بازی‌ها به‌هیچ وجه نمی‌توان باتوجه به یک سخت‌افزار حدس زد چه تعداد بازی روی آن قابل نصب است، زیرا شاید همین فردا بازی‌هایی منتشر شود که برای اجرا نیازمند حداقل پردازشگر مرکزی Core i7 باشد.

با تجربه‌ای که وجود دارد و باتوجه به مشخصات سخت‌افزاری دستگاه شما، امکان اجرای بسیاری از بازی‌ها برای شما ممکن خواهد بود، زیرا پردازشگر مرکزی و کارت گرافیک دستگاه شما نسبتا مناسب است و جز در موارد معدود مشکلی در اجرای بازی‌ها نخواهید داشت. همچنین برای ارتقا نیز پیشنهاد می‌کنیم حتما از شرکت گارانتی‌کننده کمک بگیرید، چرا که ارتقای رم نیازمند باز کردن قسمت زیرین لپ‌تاپ است و چنانچه این کار را افرادی غیر از شرکت گارانتی‌کننده انجام دهد، گارانتی دستگاه شما باطل می‌شود.

همچنین متخصصان این شرکت‌ها با اشراف کامل به دستگاه و حافظه‌ رم فعلی روی آن، همه نکات لازم برای ارتقا را در نظر گرفته و به بهترین نحو حافظه‌ دستگاه شما را ارتقا می‌دهند. (قابلیت ارتقا تا هشت گیگابایت وجود دارد) همچنین دستگاه شما قابلیت ارتقا را در بخش‌های دیگر نیز دارد، اما توصیه می‌کنیم در این موارد نیز از متخصصان فنی شرکت گارانتی‌کننده لپ‌تاپ خود کمک بگیرید، زیرا بیش از هر فرد دیگری تجربه‌ ارتقا، تعمیر و استفاده از لپ‌تاپ شما را دارند.