بررسی خنک کننده لپ تاپ مدل Logitech Lapdesk N550
یکی از لوازم جانبی که بعد از فروش نوت بوک به خریدار توصیه می شود ، کول پد یا Cooling Base می باشد .
مهمترین وظیفه این قطعه خنک کردن قطعات زیر نوت بوک می باشد .
 همانطور که میدانید وقتی لپ تاپ به صورت مستقیم بر روی فرش یا زمین قرار می گیرد بعد از مدتی به علت وارد شدن گردو خاک و پرزهای فرش به داخل لپ تاپ ممکن است فن نوت بوک کمی به صدا بیافتد البته این موضوع را در نظر بگیرید که لپ تاپ ها روز به روز پیشرفته تر شده اند و نواقصی که قبلا داشته اند برطرف شده است و امکان وارد شدن گردو خاک به قطعات در لپ تاپ های جدید تقریبا غیر ممکن شده است . 
در این مقاله میخواهم N550  لاجیتک که محصولی می باشد با 2 کاربرد ویژه برای نوت بوک و کاربر را معرفی کنم . خنک کننده ای که همانند یک میز بدون دردسر بر روی میز یا پای شما قرار میگیرد هم کاربری به جای میز نوت بوک هم یک بلندگوی استریو قوی در اختیار شما قرار میدهد  . شما با خرید این محصولات در حقیقت استفاده دو چندان از یک محصول می برید . .
در نگاه اول Logitech Lapdesk N550 یک اسپیکر قوی استریو دو طرفه با کیفیت بالا می باشد . که با تعبیه دو دکمه حجم صدا و قطع صدا شما براحتی می توانید حتی بدون نیاز به لپ تاپ صدای اسپیکر را کنترل نمایید و از دیدن فیلم مورد علاقه تان یا موسیقی لذت ببرید .

با اینکه این محصول دارای فن خنک کننده نمی باشد، ولی طراحی آن به گونه ای است به بهترین وجه با استفاده از 4 لایه خنک کننده گرما را از سطح لپ تاپ جذب کند تا علاوه بر کاهش مصرف باتری لپ تاپ، همچنین از صدای بوجود آمده توسط فن محصول راحت شوید. علاوه بر یک اسپیکر استریو با صدایی بلند و یک پد خنک کننده ، شما با خرید این محصول همچین از یک میز لپ تاپ طبی بهره مند هستید. زیرا پایه زیر آن به گونه ای تعبیه شده است که با وزن سبک خود به شما اجازه نشستن در هر حالتی را می دهد همچنین می توانید لپ تاپ خود را در زاویه مناسب دید خود قرار دهید تا از فشار اضافی بر روی گردن و شانه ها ، راحت شوید.

این محصول برای لپ تاپ و یا مک بوک تا سایز ۱۴٫۱ اینچ طراحی شده است البته بدین معنا نیست که این مقدار حداکثر سایز برای پدهای خنک کننده می باشد، بلکه شما برای لپ تاپ هایی با سایز بزرگتر باید محصولات دیگر این شرکت را تهیه کنید. اسپیکر این دستگاه به آسانی توسط پورت USB به محصول شما متصل می شود و نیاز به برق ، باتری و یا حتی نرم افزار برای راه اندازی آن نمی باشد.

جهت مشاهده مشخصات فنی و قیمت کلیک کنید