بررسی خنک کننده لپ تاپ مدل Logitech Comfort Lapdesk Notebook Stand
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید برای نوت بوکتان یک خنک کننده خریداری کنید که هم به عنوان یک میز لپ تاپ از آن استفاده کنید هم به عنوان وسیله ای که باعث خنک کردن لپ تاپ شود .
محصولاتی برای اینکار طراحی و ساخته شده است با برند ها و قیمتهای مختلف اما همگی دارای مزایا و معایبی هستند. در میان برندها لاجیتک محصولی را در بازار عرضه کرده است که دارای ویژگیهای خوبی نسبت به مدل های مشابه می باشد .  نام این محصول Logitech Comfort Lapdesk Notebook Stand می باشد .
یک محصول با 2 کاربرد برای کسانیکه می خواهند در هنگام کار با لپ تاپ راحت باشند و بهترین استفاده را در طولانی مدت ببرند . 
نقد و بررسی لاجیتک مدل Logitech Comfort Lapdesk Notebook Stand:
این محصول بدون تعبیه هیچگونه فن جانبی با طراحی خاص می تواند از چهار جهت حرارت لپ تاپ را به خود جذب کند تا هنگام استفاده از لپ تاپ افزایش دما نداشته باشید.

همچنین Logitech Comfort Lapdesk Notebook Stand دارای یک انحنا می باشد که در صورت قرارگیری لپ تاپ بر روی آن زاویه دید برای کاربر بسیار ایده آل خواهد شد به صورتی که شما می توانید بدون خم کردن گردن به راحتی صفحه لپ تاپ را مشاهده کنید، حتی براحتی می توانید با لپ تاپ خود تایپ کنید و یا آنرا بر روی پاهای خود قرار دهید.

قسمت پایین  Lapdesk  از یک ابر بسیار نرم پوشیده شده است که حتی هنگام قرار گرفتن بر روی پاهای شما به هیچ عنوان آنها را اذیت نمی کند و با سوراخ های تعبیه شده در آن باعث می شود که پاهای شما در طولانی مدت عرق نکند.

Logitech Comfort Lapdesk بسیار سبک وزن ، راحت با طراحی شیک و جمع جور می باشد که براحتی می توانید آن را در کیف لپ تاپ خود به عنوان یک وسیله کاملا مفید حمل نقل کنید و یا از آن بر روی تخت در حالت خوابیده و یا نشسته استفاده کنید. همچنین می توانید بر روی میز کاری خود، از این محصول بهره ببرید.

مقالات مرتبط :