بررسی شرکت سیاره سبز گرین

حتما با برند گرین آشنا هستید . محصولات با کیفیت در سطح A . مجموعه GREEN  در سال 1375 تاسیس شد و با گذر ازمراحل مختلف، در نتیجه اعتماد متخصصین IT توانست به یکی از نام‌های تجاری مطرح در زمینه سخت افزار تبدیل گردد. یکی از شاخص‌های GREEN  که مورد تاکید اکثر متخصصین می‌باشد نحوه ارای خدمات و گارانتی محصولات گرین است که تا کنون توانسته پاسخگوی بسیاری از کاربران عزیز باشد.

اعتماد شما به مجموعه GREEN  و خدمات آن، راه را برای توسعه کمی و کیفی این خدمات باز نمود تا جایی که از این پس مجموعه خدمات پس از فروشGREEN  با نام GREEN Guarantee همراه با خدماتی متفاوت و گسترده تر، افتخار حضور در کنار شما راخواهد داشت.

GREEN Guaranrtee علاوه بر خدمات محصولات GREEN از قبیل پاور، کیس و...  با همکاری شرکت ها ، همکاران و سازمان های مختلف  پتانسیل خود  را  معطوف به  ارایه خدمات قطعات Highend کامپیوتری نظیر Lap top، هارداکسترنال و... کرده است.

مهمترین هدف ما ارایه خدمات به کاربران عزیز بابهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط کشور است و امید داریم با تلاش ، کوشش و همراهی شما، تعریفی نوین از واژه خدمات را ارایه دهیم و بتوانیم در کناریکدیگر خانواده ای سبز داشته باشم.