خرید یک فرمان بازی حرفه ای - بررسی تخصصی Logitech G27 Racing Wheel

علاقه مندان به بازیهای کامپیوتری همیشه دنبال محصولات با کیفیت هستند ، محصولاتی که در کنار ویژگیهای که در اختیار کاربر قرار میدهد ، قیمت مناسبی نیز داشته باشد . همانطور که تا به حال مشاهده کردید شرکتهای تولید کننده گیم بدنبال این هدف هستند که شرایطی برای بازیکن بوجود بیاورد که خود را در شرایط واقعی یا بهتر بگویم در دنیای حقیقی احساس کند . 
خوب G27 یکی از این محصولات می باشد . دسته بازی حرفه ای لاجیتک
Logitech G27 Racing Wheel نسخه به روز شده و تکامل یافته G25  می باشد که در سال 2006 وارد بازار جهانی شده است  . 
شاید بخواهید ویژگیهای G27 را بهتر شناخته و با مشخصات فنی آن بیشتر آشنا شوید . 
G27 یک محصول پرقدرت ، با مکانیزم موتور دو گانه ، که بسیاری از حرکات یک مسابقه واقعی را برای شما شبیه سازی می کند و با تعبیه کردن یک سیستم چرخ دنده قوی عملا به حذف صدای زائد فرمان و دنده کمک می کند و با تعبیه کردن شش دنده و پدال های استیل گاز ، ترمز و کلاچ و ۱۶ دکمه قابل برنامه ریزی سعی دارد تا برای شما احساس حرکت ، انتقال وزن ، و رانندگی بر روی جاده را در محیطی کاملا واقعی و لذتی بی نظیر از تجربه یک مسابقه ماشین سواری برساند.
شش دنده تعبیه شده همراه دنده معکوس به شما این امکان را می دهد تا براحتی دنده مورد نظر خود را انتخاب کنید و در بازی ماشین بیشترین لذت را در دنیای واقعی ببرید . 

شرکت لاجیتک همیشه در محصولات خود از بهترین و مرغوب ترین اجناس استفاده کرده است به عنوان نمونه می توان از فرمان چرمی این محصول و یا پدال های ترمز ، گاز و کلاچ این محصول نام برد که همگی از استیل ساخته شده اند تا علاوه بر مرغوبیت جنس شما خود را در اتومبیل کاملا واقعی تصور کنید .

همچنین یک فرمان ۱۱ اینچی چرمی که در بالای آن ۱۰ عدد LED سبز ، زرد و قرمز رنگ، برای آگاهی کاربر از زمان تعویض دنده تعبیه شده است خلاقیت جدیدی است که کمتر شرکت به آن دست پیدا می کند.
شما می توانید این فرمان فوق العاده را در PS2 ,PS3 و یا حتی PC خود متصل و از آن استفاده ببرید.

وزن تقریبی : 4989.51 گرم
فرمان با روکش چرم
پدال‌های استیل
مجهز به فورس فیدبک دو موتوره برای شبیه‌سازی بهتر شرایط رانندگی
دارای ال‌ای‌دی‌های نمایش‌دهنده وضعیت دنده و تعداد دور موتور بر روی فرمان

قیمت انواع دسته بازی (کلیک کنید)

مطالب مرتبط :
بررسی دسته بازی F710 لاجیتک