راهنمای خرید مودم ADSL لینکسیس مدل WAG 120N

برند LinkSYS زیر مجموعه شرکت Cisco می باشد . شرکت سیسکو را به عنوان یکی از قدرتمندترین تولیدکنندگان سخت افزارهای شبکه می شناسیم. این شرکت در کنار تولید سخت افزارهای شبکه برای زیرساخت های مخابراتی و صنعتی، تعداد مختلفی محصول هم برای کاربران خانگی تولید می کرد که آنها تحت برند Linksys وارد بازار می شوند . یکی از بهترین محصولات با بهترین کیفیت ، البته کمی قیمت محصولات لینکسیس نسبت به بقیه برندها گران تر می باشد .

یکی از محصولات خانگی LinkSYS روتر بی سیم ADSL2 مدل WAG120 می باشد که با استفاده از پورت اترنت به خوبی اینترنت را به صورت بی سیم و کابلی بین کاربران به اشتراک می گذارد .  از مزایای کلیدی این روتر بی‌سیم می‌توان به ارائه ی بستری دو برابر سریع‌تر از شبکه‌های بی‌سیم از نوع G اشاره نمود ، به گونه‌ای که کل اعضای گروه کاری یا خانواده می‌توانند از سرعت بالای شبکه اینترنت به خوبی بهره‌مند شوند.
فناوری بی‌سیم از نوع N به کار رفته درWAG 120N به کاربر اجازه می‌دهد تا به سادگی از هر کجای خانه که حضور فیزیکی دارد، در شبکه‌ی اینترنت به صورت بی‌سیم وب‌گردی کند یا به بازی‌های تحت وب پرداخته و از شنیدن موسیقی‌های مورد علاقه لذت ببرد. سرعت بالای وگ 120 به شما اجازه می‌دهد تا دستگاه‌های بیشتری را به صورت بی‌سیم به آن متصل نمایید و از ارتباط سریع‌تر به خوبی بهره‌مند گردید و حتی به سادگی از تجهیزات قدیمی خود استفاده نمایید.
روتر بی‌سیم +ADSL 2 لینکسیس مدل WAG120N را می‌توان قلب تپنده‌ی اینترنتی و شبکه‌ی خانگی نام‌گذاری نمود. به کمک این دستگاه به سادگی می‌توانید انواع کنسول‌های بازی، رایانه، لپ تاپ، تبلت‌‌، گوشی هوشمند و سایر دستگاه‌هایی که قابلیت اتصال کابلی و بی‌سیم دارند را به شبکه ی پرسرعت ملحق نمود. این دستگاه که نصب، راه‌اندازی و کاربری بسیار ساده‌ای دارد و دردسری برای شما به همراه نخواهد داشت و در عین حال از سهولت استفاده از آن شگفت زده خواهید شد.
روتر بی‌سیم +ADSL 2 لینکسیس مدل WAG120N از جدیدترین فناوری‌های شبکه‌های بی سیم، یعنی شبکه های N بهره می‌برد. این دستگاه با بهره از سیگنال‌های دریافتی متعدد و همپوشانی آنها (فناوری MIM5 ) نرخ انتقال اطلاعات بسیار بالایی را به کاربر حرفه‌ای خود هدیه می‌کند.

مطالب مرتبط :

قیمت انواع مودم ADSL (کلیک کنید)