آموزش افزایش مدت زمان شارژدهی در آیفون

نام آیفون برای کاربران بسیار آشنا می باشد . گوشیهایی که برای جلب توجه هم که شده بعضی از کاربران به هر دری میزنند یکی از مدل های آن را داشته باشند . افزایش مدت زمان شارژدهی در گوشی آیفون بسیار مهم می باشد . در این بین آیفون بیش از دیگر دستگاه‌های هوشمند با این مشکل مواجه است، زیرا در آیفون 6 و 6 پلاس این دستگاه باریک‌تر شده و همین باریک شدن موجب شده است روش‌هایی برای ذخیره مصرف انرژی در این دستگاه لوکس ارائه شود. باتوجه به اهمیت این موضوع ما نیز همواره روش‌های مختلفی را برای استفاده بهینه از شارژ باتری به شما آموزش داده‌ایم، در این مطلب نیز می‌خواهیم روش جادویی دیگری را به شما معرفی کنیم.

همان‌طور که می‌دانید یکی از ساده‌ترین روش‌های افزایش مدت زمان شارژدهی در شرایطی که شارژ باتری رو به اتمام است، کاهش نور صفحه‌نمایش تلفن همراه است. اما آیا می‌دانید غیرفعال کردن نمایش رنگ‌های صفحه‌نمایش نیز در افزایش مدت زمان استفاده از شارژ باقی‌مانده تا حد زیادی موثر است؟ انجام این کار با فعال کردن قابلیت Grayscale امکان‌پذیر است.

برای فعال کردن این قابلیت ‌باید پس از مراجعه به Settings روی General فشار داده سپس به Accessibility مراجعه کرده و Grayscale را به حالت فعال تغییر وضعیت دهید.

شاید باورتان نشود، اما بد نیست بدانید نمایش ندادن تصاویر رنگی (و حتی تصاویر به رنگ روشن) آن‌قدر در مصرف شارژ باتری تاثیرگذار است که چنانچه سایت گوگل یک‌روز صفحه‌ اصلی سایت خود را به رنگ مشکی تغییر دهد، میزان مصرف برق در سراسر دنیا کاهش می‌یابد.

فعال کردن نمایش محتوا در حالت سیاه‌و سفید، یکی از روش‌هایی است که در قابلیت ذخیره هوشمند انرژی باتری در محصولات جدید سامسونگ در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

چنانچه قصد دارید برای فعال کردن این قابلیت در آیفون یک میانبر ایجاد کنید، می‌توانید پس از مراجعه به Accessibility روی Accessibility Shortcut فشار داده و گزینه Grayscale را فعال کنید. با انجام این کار هنگامی که سه‌بار متوالی روی کلید Home فشار دهید حالت نمایش سیاه‌و‌سفید فعال می‌شود.

ضمیمه کلیک