کاربرد شکلک های در بینگ چیست

هر موتور جستجویی سعی می کند قابلیت هایی که دارد را هر روز ارتقا ببخشد تا نسبت به رقبای دیگر در بالاترین نقطه قرار بگیرد . موتور جستجو بینگ نیز از این قاعده مستثنی نبوده و یک ویژگی جدید به موتور جستجوی خود اضافه کرده است   اسمایلی‌ها یا همان شکلک‌های ساده‌ای که برای نشان دادن احساسات استفاده می‌شود، از زمان یاهو‌مسنجر تاکنون همیشه کاربردهای زیادی داشته‌ و با توجه به نحوه انتقال تصویری پیام، کمک زیادی در بیان احساسات به کاربران کرده‌ است.

اسمایلی‌ها یا همان شکلک‌های ساده‌ای که برای نشان دادن احساسات استفاده می‌شود، از زمان یاهو‌مسنجر تاکنون همیشه کاربردهای زیادی داشته‌ و با توجه به نحوه انتقال تصویری پیام، کمک زیادی در بیان احساسات به کاربران کرده‌ است.

این شکلک‌ها که امروزه با نام emoji شناخته می‌شود، گسترش بیشتری یافته‌ و علاوه بر چند پیام احساسی مانند خوشحالی، ناراحتی و تعجب، پیام‌ها و شکلک‌های بیشمار دیگری را نیز در خود جای داده‌ است. استفاده بسیار زیاد از این زبان تصویری و همچنین محبوبیت آنها در سرویس‌های اطلاع‌رسان و شبکه‌های اجتماعی باعث شده موتور جستجوی بینگ مایکروسافت در یک اقدام عجیب قابلیت جستجوی این شکلک‌ها را اضافه کند.

شما می‌توانید از این به بعد برای پیدا کردن محتویات مختلف در این موتور جستجو فقط با وارد کردن یک شکلک به نتیجه برسید. همچنین اگر دنبال نتیجه‌ای دقیق‌تر و البته پیچیده‌تر هستید، می‌توانید از ترکیب شکلک‌ها و همچنین کلمات استفاده کنید.

مایکروسافت در وبلاگ بینگ اعلام کرده این موتور جستجو ابتدا شکلک‌ها را ترجمه و سپس آنها را جستجو می‌کند. همچنین بینگ نتایج این جستجوها را به خاطر می‌سپارد تا کاربران بتوانند دفعات بعد هوشمندتر و سریع‌تر به نتیجه برسند.

ضمیمه کلیک