آموزش نصب اپلیکیشن IOS در ویندوز

آیا امکان نصب اپلیکیشن IOS بر روی ویندوز وجود دارد / همانطور که میدانید وقتی امکان نصب نرم افزارهای اندروید بر روی ویندوز وجود داشته باشد این امکان وجود دارد که بتوانید اپلیکیشن های IOSرا نیز بر روی ویندوز نصب کنید اما روش کار به چه شکلی می باشد .  چگونه اپلیکیشن‌های iOS را بر روی کامپیوتر شخصی اجرا کنیم

اول از همه باید از این آدرس برنامه iPadian را دانلود کنید، آن را از حالت فشرده خارج کنید و فایل iPadian.exe را اجرا کنید. ممکن است برخی ابزار‌های امنیتی دستگاه شما نرم‌افزار iPadian را به عنوان یک برنامه خرابکار به حساب بیاورند اما لازم نیست بترسید و باقی مراحل را ادامه بدهید.

در طول فرآیند اجرای برنامه شاید نیاز باشد NET Framework. ویندوز را نیز نصب یا آپدیت کنید. همچنین ممکن است درخواست آپدیت به آخرین نسخه  Adobe Flash شود. این موارد بخاطر مسائل امنیتی بسیار حائز اهمیت است پس حتماً این آپدیت‌ها را انجام دهید.

اپلیکیشن iPadian را باز کنید تا در ویندوز خود وارد محیط iOS شوید. اپلیکیشن‌های کلیدی همچون فیس‌بوک و یوتیوب از پیش نصب شده‌اند و تنها لازم است با رفتن به بخش 'App Store' برنامه‌های بیشتری را نصب کنید.

هر زمان که خواستید به ویندوز بازگردید به راحتی با کلیک بر روی آیکون ویندوز در گوشه سمت راست و پایین به محیط ویندوز ارجاع داده خواهید شد.

به همین راحتی iPadian آماده استفاده شده و شما می‌توانید اپلیکیشن‌های آیپد را بر روی لپ‌تاپ خود داشته باشید. اگر شما شبیه ساز بهتری نسبت بهiPadian می‌شناسید با ما و دیگر خوانندگان در میان بگذارید.

سایت منبع : گردو