کیبورد مخصوص بازی فراسو مدل Tous FGP-Z50
یکی از لوازم جانبی که در گیم بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد کیبورد می باشد . اما کیبوردهای معمولی کمی برای کاربران حرفه ای دستو پاگیر هستند یعنی تنظیماتی که برای تعیین کلیدها کاربر باید اعمال کند کمی مشکل می باشد .فراسو در اقدامی جدید صفحه کلیدی طراحی کرده است که فقط کلیدهای مخصوص بازی در آن قرار دارد و از گنجاندن کلیدهای معمولی در صفحه کلید خودداری کرده است . شکل این صفحه کلید بیشتر شبیه نام پد می باشد و فرم قرار گیری دست بر روی آن هم به دلیل انحنایی که دارد کمی متفاوت می باشد .
کیبورد بازی فراسو مدل FGP-Z50 با طراحی ویژه ای که دارد دسترسی سریع شما به کلیدهای مورد نیاز حین بازی رایانه ای را تسهیل بخشیده و به موجب طراحی ارگونومیکی که دارد برای استفاده طولانی مدت مناسب است.

Tous FGP-Z50 ، دارای ظاهری خاص و طراحی فوق العاده ایست که علاوه بر زیبایی ، دارای امکانات ویژه ای نیز می باشد . قاب اصلی آن براق و بسیار جذاب است که امکان جذب آلودگی روی آن وجود ندارد.شامل کلید های خاکستری رنگ مجزا است که در بازی ها بسیار پرکاربرد هستند .

Tous FGP-Z50 دارای ساختاری ارگونومیک است و در قسمت پایین آن حالت خاصی دارد که  مانع از خستگی دست در هنگام بازی می شود . با فعال کردن کلید  FN  تمام کلیدهای F در قسمت بالای این صفحه کلید فعال شده و کارایی دیگری را انجام می دهند. دارای کلیدهای تنظیم صدا و کلید های مورد نیاز در بازی مانند(پرش ، پرتاب تیر و …) به طور مجزا می باشد و در واقع تمام کلیدهای مورد نیاز در بازی ها در این صفحه کلید ، در کنار هم چیده شده اند .

Tous FGP-Z50  قابلیت اتصال به کامپیوتر را از طریق درگاه  USBرا دارد . شامل ۲۰ کلید ماکرو می باشد . در واقع خاصیت کلیدهای ماکرو اینست که هر کدام از آنها را می توان طوری برنامه ریزی کرد که چندین عملکرد را دارا باشند . می توان گفت یکی از مزیت های این صفحه کلید بازی ، قابل برنامه ریزی بودن آن است . در حقیقت وجود ۲۰ کلید ماکرو ساختاری پیشرفته به آن بخشیده که هر کدام از آنها را می توان به نحوی  برنامه ریزی کرد.

مشخصات فنی کیبورد گیمینگ Tous FGP-Z50 
    دارای 20 کلید قابل برنامه ریزی در بازی های مختلف
    دارای کلیدهای حرکتی که توسعه یافته و مخصوص بازی های رایانه ای طراحی شده اند
    با ظاهری پوشیده شده با فیبر کربن که به شما حس در دست داشتن تجهیزات درون بازی را می دهد
    صفحه کلید با طراحی ویژه برای بازی های رایانه ای
    طراحی مخصوص کلیدها جهت دسترسی سریع در حین بازی
    با طراحی بدنه مناسب برای استفاده طولانی (ارگونومیک)
    دارای کلید کنترل افزایش و کاهش حجم صدا
    اتصال به رایانه از طریق درگاه

مقالات مرتبط :

قیمت ست کیبورد و ماوس با هم (کلیک کنید)