بررسی گیم برد لاجیتک مدل Logitech G13 Advanced Gameboard

شاید از خودتان سوال کنید گیم برد چیست ؟ گیم برد یک کیبورد مخصوص بازی می باشد که تمام کلیدهای مهمی که در بازی مورد استفاده کاربر قرار می گیرد در کنار هم قرار گرفته است .
شرکتهای زیادی وجود ندارند که این وسیله مخصوص را طراحی و بسازند اما در میان برندهای تولید کننده لوازم جانبی ، شرکت لاجیتک یک گیم برد حرفه ای با نام Logitech G13 Advanced Gameboard را طراحی و روانه بازار کرده است  .

G13 همانند دیگر کیبردهای گیم قادر است با ۲۵ کلید (در سه حالت) و یک جوی استیک قابل برنامه ریزی ، برای گیمر ۸۷ برنامه را ذخیره کند ، تا گیمر به آسانی بتواند بازی را کنترل نماید.
از خصوصیات دیگر این گیم پد می توان طراحی طبی این محصول دانست که حتی در صورت استفاده طولانی مدت بدلیل تعبیه مکانی برای قرار گیری کف دست ، و هماهنگ با طراحی دست انسان به صورت منحنی به هیچ عنوان باعث خستگی دستان شما نمی شود همچنین از عوارض جانبی آن نیز جلوگیری می کند. همچنین کلیدهای این محصول به گونه ای طراحی شده اند که کاربر براحتی به تمای کلید ها دسترسی دارد.

G13 از یک حافظه داخلی بهره مند است که قادر است تنظیمات صفحه کلید را برای برخی بازیها به صورت پیش فرض اعمال کند تا کاربر نیاز به تنظیم مجدد آنها نداشته باشد. صفحه نمایشی که در بالای این محصول گنجانده شده است قادر است که اطلاعات مربوط به بازی را به دید کاربر برساند حتی از این صفحه نمایش می توان به عنوان وسیله ای برای ارائه اطلاعات سیستم هنگام بازی نیز استفاده نمود. شما کلیدهای این محصول را با یک نور پس زمینه چهار رنگ مشاهده می کنید که علاوه بر آنکه بر زیبایی محصول می افزاید به شما امکان استفاده آسان از آن را، حتی در مکان های کم نور می دهد.


از دیگر ویژگیهای که می توان به آن اشاره کرد :
دارای پورت USB
تعداد کلیدها 34 عدد
دارای نور پس زمینه قابل تنظیم
دارای 25 کلید قابل برنامه ریزی
دارای جوستیک قابل برنامه ریزی
دارای صفحه نمایش برای مدیریت کلیدها
طراحی بسیار زیبا و مناسب برای بازی
دارای طراحی منحنی دار برای قرار گرفتن دست
سازگار با سیستم های PC
چیدمان کلیدها QWERTY
سیستم عامل : Windows® XP, Windows Vista®, or Windows® 7
رنگ : نقره ای مشکی

مقالات مرتبط :