بهترین نرم افزار کنفرانس آنلاین چیست

نرم افزارهای زیادی در زمینه کنفرانس آنلاین وجود دارد که یکی از آنها Join.me می باشد .  با کمک Join.me، کاربر می‌تواند دقیقا تصویری را که را روی مانیتورش می‌بیند، به اشتراک بگذارد. در واقع Join.me یک سرویس پخش زنده صفحه نمایش است! حتی کسانی که صفحه نمایشتان را با آنها به اشتراک گذاشته‌اید، می‌توانند حرکت ماوس شما را ببینید. در همین حال شما می‌توانید با دوستان خود چت هم بکنید و حتی پا را از این مرحله فراتر ببرید و اختیار ماوس خود را به دست آنها بسپارید!

Join.me می‌توند کاربردهای زیادی داشته باشد:

– شما می‌توانید به دوست خود فتوشاپ آموزش بدهید یا مثلا وقتی در حال یک کار گرافیکی هستید، به صورت زنده چند نفری کاری کنید.

– شما می‌توانید نمایی از برنامه تازه‌ای که نصب کرده‌اید به او نمایش بدهید.

– یا اصلا برای سرگرمی با Join.me کار کنید.

– شما می‌توانید برای تعداد زیادی از مردم، کنفرانس بدهید.

 

بدیهی است که باید از لحاظ امنیتی در هنگام کار با این سرویس رعایت احتیاط را بکنید و مثلا غفلتا صفحه ایمیل خود را به اشتراک نگذارید. خوشبختانه برنامه دکمه pause هم دارد، بنابراین هر وقت احساس کردید، لازم است وقفه‌ای در نمایش صفحه نمایش خود، ایجاد کنید، می‌توانید از آن استفاده کنید.

کار با Join.me ساده است.

– نخست باید به سایت Join.me بروید و نرم‌افزار مخصوص آن را دانلود کنید.

– نرم‌افزار را اجرا کنید و url را که به شما نشان داده می‌شود، در اختیار دوستان خود قرار بدهید.

– دوستان شما با کپی کردن آدرس اینترنتی در مروگر خود، بدون نیاز به برنامه، می‌توانند نمایی از صفحه نمایش ما را ببینند و کارهایی را که پیشتر گفتم، انجام بدهند.

Join.me را تست کنید. تجربه خوبی خواهد بود!