نرم افزار ساخت سی دی مالتی مدیا

برنامه های زیادی برای ساخت نرم افزار مالتی مدیا وجود دارد که به کاربر این امکان را میدهد در محیط کاربری ساده و قابل فهم در کوتاهترین زمان ممکن یک سی دی مالتی مدیا یا چند رسانه ای ایجاد کنند .  Captivate  یکی از این نرم افزارها می باشد . اين نرم‌افزار کار را براي تمامي کاربران بيش از گذشته ساده کرده است و شما با استفاده از آن قادر خواهيد بود که به‌سادگي هر چه تمام‌تر برنامه‌هاي پخش مولتي‌مديا، کاتالوگ‌هاي تبليغاتي و سي‌دي‌هاي آموزشي فلش را تهيه کنيد.

نکته‌اي که در مورد اين نرم‌افزار اهميت دارد اين است که هر کاربر مبتدي مي‌تواند بدون اين‌که اطلاعاتي در مورد زبان‌هاي برنامه‌نويسي داشته باشد يا بدون اين‌که اطلاعي در مورد فلش و ساخت صفحات متحرک داشته باشد با اين نرم‌افزار به سادگي کار کرده و با استفاده از آن محصولي متفاوت را طراحي و پياده‌سازي کند.

از قابليت‌هاي اين نرم‌افزار مي‌توان به اين مورد اشاره کرد که با استفاده از آن مي‌توان از روي مانيتور، هر تصويري را که دوست داشتيد ضبط کنيد.

شايد براي شما هم جالب باشد که بدانيد با کمک اين نرم‌افزار مي‌توانيد کليه حرکات کليک موس و همچنين تايپي که با استفاده از صفحه‌کليد انجام مي‌دهيد را در فيلم خروجي خود داشته باشيد.

خروجي فايلي که با استفاده از اين نرم‌افزار تهيه مي‌کنيد به‌صورت swf خواهد بود و به همين دليل شما مي‌توانيد اين فايل‌هاي فلش را به آساني روي وب قرار دهيد.

شما با استفاده از امکاناتي که اين نرم‌افزار در اختيارتان قرار مي‌دهد، قادر خواهيد بود به آساني هرگونه عکس، دکمه يا ابزار دل‌خواه ديگري را به صفحات فايل‌هاي آموزشي يا تصويري خود اضافه کنيد.

در اين نرم‌افزار براي شما امکاني قرار داده شده است که با استفاده از آن مي‌توانيد کليه فايل‌هاي پاورپوينت خود را به فايل‌ فلش تبديل کنيد.

امکان اضافه کردن صدا به فايل‌ها و صفحات تصويري و همچنين قابليت ويرايش صدا از ديگر امکانات جالبي است که اين نرم‌افزار در اختيار شما قرار مي‌دهد.

اين قابليت هم در اختيار شما گذاشته مي‌شود که به آساني متن‌هايي را که متحرک‌اند را به اسلايدهاي خود در اين نرم‌افزار اضافه کنيد.