بهترین افزونه های گوگل کروم

گوگل کروم بهترین مرورگر در حال حاضر دنیا می باشد که این امکان را در اختیار شما قرار میدهد تا بتوانید یکسیری اپلیکیشن را بر روی آن نصب کنید . اپلیکیشن به نرم افزاهای کوچکی گفته می شود که در محیط اینترنت بر روی مرورگر نصب می شود . اما در این میان یکسری اپلیکیشن وجود دارد که دارای محبوبیت بیشتری نسبت به دیگر برنامه ها هستند .

1. Google Shortcuts

 

می خواهید همه امکانات گوگل و نرم افزارها را در یک بخش و تنها با یک کلیک جلوی خود ببینید؟

 

این پلاگین امکان دسترسی سریع به حدود 140 ابزار گوگل را در کروم با ظاهری بسیار زیبا و در عین حال قابل تغییر با سلیقه شما در اختیارتان قرار می دهد. در بخش مدیدرت این ابزار شما می توانید تعداد ابزارهای قابل نمایش، اندازه آیکن ها و .. تغییر دهید.

 

امتحان کنید مشتری می شوید!

 

GoogleShortcuts

 

2. Scribble

 

همیشه در حال یادداشت برداری هستید؟

 

روی کاغذ برای خودتان یادآوری می نویسید؟ یا با نرم افزار خود ویندوز این کار را انجام می دهید؟

 

Scribble پلاگینی است که به شما امکان یادداشت برداری سریع را در یک محیط می دهد. از نکات مثبت این ابزار علاوه بر زیبایی آن که شما را ترغیب به منظم بودن می کند! عدم نگرانی از ذخیره نشدن فایل است. با زدن هر حرف در آن ذخیره سازی مجدد انجام می شود.

 

نکته مثبت دیگر آن امکان جمع آوری همه یادداشت ها بصورت .txt است. برای اینکه از ابزارهای مختلف در سیستم عامل خود استفاده نکنم و از پراکنده کاری پرهیز کنم حتما این پلاگین رو نصب خواهم کرد!

 

Scribble

 

3. Vyew

 

من که ذوق زده شدم! همه اون چیزهایی که نیاز دارم برای به اشتراک گذاری فایل ها در اختیار دارم.

 

Vyew ابزاری برای به اشتراک گذاری همه چیز بصورت آنلاین است. شما قادر به اشتراک فایل، نرم افزار، مقاله، وب سایت برای استفاده آتی خود و یا استفاده دیگران خواهید بود. بدون نگرانی از دست دادن اطلاعات.

 

نرم افزارهای بسیاری در این پلاگین قرارگرفته است. از آن جمله می تواند مدیریت هاست، مطالعه نوشته ها و مقالات، ترسیم شکل و نقاشی، نرم افزار آموزش به کاربران و دوستان بصورت آنلاین، به اشتراک گذاری صفحه دسکتاپ و اشتراک و ارسال ملاقات ها و کارهای انجام شده به وب سایت.

 

جالب ترین امکان این پلاگین ایجاد کنفرانس بین چند نفر و به اشتراک گذاری منابع بین تعداد افراد خاص است.

 

Vyew

 

4. Todo.ly

 

یک نرم افزار مدیریت برنامه و پروژه های شخصی است. با توجه به سادگی و راحتی نرم افزار، در استفاده از آن به مشکل بر نخواهید خورد.

 

شما به سادگی می توانید پروژه تعریف کنید و زمانبندی داشته باشید یا فقط یک کار را در بخش کارهای قابل انجام بدون زمانبندی تعریف کنید. برای یک فعالیت زیر فعالیت تعریف می توانید کنید و برای آنها اولویت بندی داشته باشید.

 

با سیستم Drag and Drop می توانید  یک کار را بین کارهای مختلف جابجا کرده و یا جذف کنید.

 

با توجه به اینکه این نرم افزار یک ابزار مدیریت پروژه شخصی است، به راحتی و بدون نگرانی از کند شدن یا از دست دادن داده ها بین کاربران مختلف، کارها را به Todo.ly  یسپارید.

 

Todoly

 

5. Write Space

 

به راحتی یک کلیک! یک نرم افزار رایگان و ساده برای ویرایش متن. این نرم افزار با دارا بودن امکانات استاندارد برای ویرایش متن می تواند جایگزین مناسبی برای Wordpad و Notepad باشد.

 

با توجه به ذخیره سازی آنلاین متن، نگران از دست دادن داده ها نخواهید بود همچنین دیگر نیاز به تغییر مکان و باز کردن یک نرم افزار دیگر برای ویرایش متن خود ندارید.

 

WriteSpace

 

6. Pivotal Tracker

 

یک نرم افزار مدیریت پروژه گروهی آنلاین. این نرم افزار امکان تعریف یک کار و پخش کردن آن و ایجاد دسترسی مشاهده و قرار دادن در لیست کار افراد مورد نظر را دارد.

 

این پلاگین بسیار مناسب برای فروشگاه های زنجیره ای است و مدیر به راحتی از روند انجام کارها بین مدیران مختلف خود اطلاع خواهد داشت.

 

با توجه به طراحی قوی این نرم افزار نگران ایجاد مشکل در روند انجام کار نخواهید بود. برای ایجاد امکان مشاهده افراد دیگر از روند انجام کار و اطلاع از وضعیت پروژه می توان با آن بصورت اتوماتیک در اکانت توئیتر خود فرستاد

PivotalTracker