با استفاده از نرم افزار WebSite Auditor سایت خودتان را بهینه کنید

همانطور که میدانید بهینه سازی وب سایت از بخش های مختلفی امکان پذیر است که یکی از آنها نرم افزارهای جانبی می باشد .  WebSite Auditor یکی از نرم افزارهای کاربردی در این زمینه می باشد . کسب رتبه مناسب در موتورهای جستجو، می تواند موفقیت سایت شما را در دنیای پهناور اینترنت چندین برابر کند. به همین منظور نیز علم SEO (بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو) یکی از پرطرفدارترین علومی است که صاحبان سایت های بزرگ و کوچک به آن علاقه دارند و سعی می کنند تا از جدیدترین راهکارها و ترفندهای آن برای بهینه سازی صفحات وب خود کمک بگیرند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از مجله کلیک، نرم افزار WebSite Auditor نیز یکی از معروف ترین ابزارهایی است که برای بهینه سازی صفحات وب توسط مدیران سایت ها، طراحی شده و قادر است با روش کار آسان خود، کاربران مبتدی را نیز با علم SEO آشنا کرده و آنها را در بهینه سازی اصولی صفحات وب یاری کند.

صاحبان سایت ها، مدیران سایت ها، کاربران حرفه ای SEO و تمام افرادی که به نوعی با بهینه سازی صفحات وب برای کسب رتبه های مناسب در موتورهای جستجو سروکار دارند، از جمله علاقه مندان این نرم افزار به شمار می آیند.

آماده سازی اطلاعات کامل از سایت شما، ارائه تمام نکات و آموزش های مورد نیاز برای بهینه سازی سایت، ارائه پیشنهادات مناسب برای تخصیص کلمات کلیدی، عنوان، توضیحات سایت و…، ذخیره گزارش ها در فرمت های PDF، HTML و … برخی از امکاناتی است که توسط این نرم افزار قدرتمند در اختیار شما قرار می گیرد.

نرم افزار فوق در سیستم عامل های ویندوز، مکینتاش، لینوکس و یونیکس قابل نصب است و می توانید نسخه آزمایشی آن را از سایت WebSite Auditor دانلود کنید.

منبع : برسام