ساخت اتوران با نرم افزار Auto Run Design Specialty

همانطور که میدانید بعضی از برنامه باید از طریق اتوران اجرا شود زیرا جهت نصب نیاز به یکسری گزینه های بیشتر از setup دارد .

برای ساخت AutoRun تا به‌حال نرم‌‌افزارهای مختلفی ارائه شده که هرکدام به‌دلیل نقاط ضعف و قوتی که داشته‌‌اند، تا حدی مورد استفاده و استقبال کاربران قرار گرفته‌‌اند.

نرم‌‌افزاری که در این هفته به شما معرفی خواهیم کرد Auto Run Design Specialty نام دارد و نرم‌‌افزار متفاوتی است که توجه بسیاری از افراد مبتدی و همچنین حرفه‌‌ای را به خود جلب کرده است.

بیشتر AutoRunهایی که تا به امروز ساخته می‌‌شدند نیاز به برنامه‌نویسی هم داشتند و لازم بوده است که کاربر تا حدی آشنایی نسبی با زبان‌‌های برنامه‌نویسی مانند Delphi یا Visual Basic داشته باشد. به‌همین خاطر هم کاربران عادی قادر نبودند که به آسانی برای CD‌‌هایشان AutoRun بسازند و برای این‌کار هزینه‌‌ای را به افراد متخصص پرداخت می‌‌کردند.

این برنامه که محصولی از شرکت AlleySoft است با این هدف طراحی شده که نیاز کاربران سطوح مختلف را برآورده کرده و مخصوص به قشر خاصی نباشد.

این نرم‌‌افزار دارای محیط کاربری WYSIWYG است.

شما به‌عنوان یک کاربر ساده می‌‌توانید که با استفاده از این محیط تنها با انجام چند کلیک ساده و انتخاب و جاسازی چند منو بدون این‌که نیازی به داشتن اطلاعات برنامه‌نویسی داشته باشید، منوهای صوتی و گرافیکی مورد نظرتان را تهیه کنید.

مهم‌‌ترین کاری که برای درست کردن AutoRun باید انجام دهید این است که کلیک، تعیین موقعیت و فعال‌سازی کرده و پس از آن کار مورد نظرتان را آزمایش کنید.

این نرم‌‌افزار برای یادگیری اولیه شما قالب‌‌هایی را به‌صورت آماده در اختیارتان خواهد گذاشت تا بتوانید با سرعت با محیط برنامه ارتباط برقرار کنید.

اگر کمی خلاقیت داشته باشید با استفاده از امکانات زیادی که این برنامه به شما می‌‌دهد می‌‌توانید که منوهای تبلیغاتی ویژه‌‌ای را برای خود طراحی کنید.

از قابلیت‌‌های اصلی این نرم‌‌افزار می‌‌توان به قابلیت قرار دادن لینک‌‌های خارجی در برنامه و توانایی ساخت آلبوم‌‌های عکس در برنامه اشاره کرد.

شما می‌‌توانید به آسانی هرگونه کلید، برچسب یا کادرهای ورودی و کنترلی که دوست داشتید را در فایلی که طراحی کرده‌‌اید قرار دهید.

این برنامه فایل‌‌هایی با فرمت‌های Avi،Mid،Mpg و Audio را پخش خواهد کرد.

شما می‌توانید این نرم‌‌افزار کاربردی را از سایت زیر دانلود کنید:

http://www.softpedia.com/get/A…Specialty.shtml