چگونه برنامه کرک شده بر روی آیفون نصب کنیم

همانطور که میدانید امکان نصب نرم افزارهای کرک شده بر روی سیستم عامل ایفون وجود ندارد و حتما باید برنامه اورجینال را نصب کنید . شاید مهم‌ترین دغدغه کاربران دستگاه های ios این باشد که هم می‌خواهند فریمویر اریجینال خود را دستکاری نکنند و هم می‌خواهند با توجه به حال  و روز اوضاع دلار کم تر متحمل خرید برنامه اریجینال با توجه به مصائب آن شوند. به همین دلیل قصد داریم جدیدترین و راحت ترین روش برای نصب برنامه و بازی‌های کرک شده بر روی دستگاه‌های اریجینال یا همان جیلبریک نشده بدون احتیاج به ثبت udid را به شما معرفی کنیم که با برنامه‌ای به نام pp صورت می‌گیرد.

توضیح: آموزش برای نسخه ۱.۰.۵ این برنامه است.

آموزش نصب برنامه های کرک شده بر روی آیفون بدون احتیاج به جیلبریک

 – پس از نصب برنامه که لینک دانلود آن در انتهای مطلب قرار داده شده است، برای آماده سازی نصب برنامه و بازی‌های کرک شده، دستگاه را به رایانه متصل کرده و قسمتی که در برنامه آبی شده است را فشار دهید چند لحظه صبر کنید تا نوار آبی رنگ خاکستری شده و دوباره به رنگ قبلی خود باز گردد بعد از ری استارت دستگاه دیوایس شما برای نصب برنامه و بازی‌های کرک شده با استفاده از این برنامه آماده است.

1

– برای نصب برنامه و بازی‌های کرک شده از بخشی که در تصویر زیر با فلش قرمز رنگ مشخص شده است استفاده کنید که دارای یک آرشیو بسیار غنی از بازی و برنامه‌های موجود در اپ استور اپل است.

2

-بعد از انتخاب، برنامه مورد نظر شروع به دانلود شدن می‌کند که با توجه به فلش قرمز رنگ مشخص شده و در ضمن شما می‌توانید برنامه و بازی‌های در حال دانلود و یا دانلود شده را نیز ملاحظه کنید.

3

– با کلیک بر روی آیکون ذره بین، مکانی که در رایانه شما برنامه مورد نظر ذخیره شده است مشخص می‌شود.

4

– فایل مورد نظر به هارد شما منتقل می‌شود و البته دانستن مسیر دانلود شده بسیار مهم است چون برای فراخوانی برنامه و بازی‌های مورد نظر توسط برنامه باید این مسیر را به خاطر بسپارید.

5

-حالا برای نصب برنامه و بازی دانلود شده برنامه را فراخوان کرده و بر روی گزینه سبز رنگ که در تصویر مشخص شده است کلیک کنید تا پروسه نصب برنامه آغاز شود.

6

7

-در تصویر زیر محیط فریمور اریجینال ۶.۰.۱ را مشاهده می‌کنید که برنامه مورد نظر با موفقیت نصب شده است.

8

دانلود برنامه و بازی‌های مورد نظر با دانلود منیجر

۱- روی تب Downloads کلیک کنید و از منوی باز شده Option  را انتخاب کنید.

1-1

۲- در پنجره باز شده و در تب جنرال برنامه را به این قسمت اضافه کنید و در ضمن تیک آن نیز فعال شده باشد که برای این کار باید بر روی AddBrowser کلیک کنید.

2-2

۳- پوشه برنامه pp  را در پوشه برنامه‌ها بیابید و برنامه ihelper.exe را فراخوانی کنید.

3-3

۴- در مرحله بعد به تب  File Type می‌رویم و در آنجا گزینه IPA  را اضافه می‌کنیم به درستی تنظیمات در تصویر زیر دقت فراوانی شود.

4-4

۵- حال وقتی با خود برنامه PP  شروع به دانلود می‌کنید دانلود منیجر فعال شده و با سرعت بسیار بالا شروع به دانلود برنامه می‌کند.

5-5

منبع با ویرایش و تخلیص: apple-ios.ir

وب سایت برنامه: ۲۵pp.com

لینک دانلود برنامه در اینجا

نکته مهم: با توجه به اینکه زبان برنامه چینی است و جزئیات این پروسه نیز کاملا مشخص نیست احتمال نصب هر گونه بدافزاری بر روی دستگاه شما با توجه به سوابق فراوان برادران چینی وجود دارد و به همین دلیل تیم فارنت خود را از پذیرش هرگونه مسئولیتی در این مورد مبرا می‌داند و کاربران عزیز می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به منبع آموزش مراجعه کنند.

 

منبع : فارنت