بررسی کیبورد و ماوس لاجیتک Logitech Wireless K800
وقتی صحبت از محصولات یا بهتر بگویم لوازم جانبی با کیفیت به میان می آید ، لاجیتک همیشه حرفی برای گفتن دارد .شرکتی که دارای لوازم جانبی کامپیوتر در حد درجه یک می باشد . مثلا کیبورد وایرلس K800 . صفحه کلیدی که دارای نور پس زمینه بوده و این امکان را در اختیار کاربر قرار میدهد که در تاریکی شب هم به راحتی بتواند تایپ کند . 
این امکان نیز وجود دارد که کاربر صفحه کلید بی‌سیم لاجیتک مدل نورانی می‌تواند میزان نور لیزر زمینه ی کلیدها را به اندازه‌ای که مایل است تنظیم نماید و با توجه به شرایط نوری محیطی که در آن قرار دارد و سلیقه و نیاز خود سطح نورانیت کلیدها را به طرز مطلوبی درآورد.

در بدنه‌ی صفحه کلید بی‌سیم لاجیتک مدل نورانی از حسگرهای ویژه‌ای استفاده شده است که قادر به شناسایی نزدیکی دست کاربر است و به محظ حس کردن نزدیکی دست او، نور زمینه‌ی کلیدها روشن می‌شوند.
از آنجایی که صفحه کلید بی‌سیم لاجیتک مدل نورانی از باتری های شارژی استفاده می‌کند، می‌تواند برای تسریع روند شارژ از کابل میکرو USB استفاده کرده و در مدت ۳ تا ۶ ساعت برای ۱۰ روز باتری دستگاه را شارژ نمایید. جالب اینکه حتی در حین شارژ نیز می‌توان از صفحه کلید استفاده کرد.
استفاده از صفحه کلید بی‌سیم لاجیتک مدل نورانی به کاربر این امکان را می‌دهد تا با سهولت بهتر و بیشتری از این وسیله استفاده نماید. از این گذشته وجود بستر پرقدرت اتصال بی‌سیم ۲٫۴ گیگا هرتز در این محصول انتقال پرسرعت داده‌ها و عدم وقوع هرگونه وقفه را میسر می‌سازد.
شرکت لاجیتک دست به یکپارچه‌سازی گیرنده‌های بی‌سیم خود زده و توانسته آنها را کوچک و کوچکتر از قبل کند. بدین ترتیب زمانی که بر روی لپ‌تاپ خود از آنها استفاده می‌نمایید به هیچ وجه متوجه متصل بودنش نمی‌شوید. انگار که صفحه کلید بی‌سیم لاجیتک مدل نورانی به صورت جادویی به رایانه‌تان متصل شده است.
روند نصب صفحه کلید بی‌سیم لاجیتک مدل نورانی و راه‌اندازی آن به قدری ساده و سر راست است که همه‌ی کاربران رایانه با هر توانایی و سطح دانشی می‌توانند آن را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به کار بیاندازند.
مدیریت مصرف انرژی: وجود دکمه روشن / خاموش بر روی صفحه کلید بی‌سیم لاجیتک مدل نورانی موجب می‌شود تا طول مدت شارژدهی باتری دستگاه بیشتر از قبل شود و مدت زمان بیشتری طول بکشد تا وسیله نیاز به شارژ مجدد داشته باشد.
نگهداری ساده: اگر محیط میز کارتان کوچک است می‌توانید در زمانی که از صفحه کلید استفاده نمی‌کنید آن را به حالت عمودی درآورده و ثابت نگهدارید تا فضای بیشتری زیر دست داشته باشید.

مقالات مرتبط :