راهنمای خرید اسپیکر لاجیتک مدل Z523
اسپیکر Logitech Z523  دارای یک ساب ووفر 6.5 اینچی با توان 21 وات می باشد .توان خروجی Z523  برابر با 61 وات بوده که این امکان را در اختیار کاربر قرار میدهد که وقتی اسپیکر به PC خود متصل کنید و صدا را هر چه قدر که می خواهید بلند کنید موسیقی تمام فضای اتاق را فرا خواهد گرفت و صدای شفاف و بیس عمیق این بلندگوها گوش های شما را نوازش خواهد داد . سیستم پخش 360 درجه ای این بلندگو صدا را بصورت یکسان در تمام اتاق پراکنده می کند.
بر خلاف بسیار از اسپیکرها دیگر که صوت را فقط در یک نقطه متمرکز می کنند شرکت لاجیتک محصولات خود را به گونه ای طراحی کرده است که صدا را در تمامی جهات پخش کنند بدون آنکه نقطه کوری باقی بماند تا تجربه یک صدای کامل را داشته باشید آنهم در تمامی جهات و نقاط.

اسپیکر Logitech Z523 دارای دو بلندگوی ماهواره ای و یک ساب ووفر با باس کاملا قوی و بدون هیچگونه نویز زائد که شما قطعا از این ترکیب لذت خواهید برد. همچنین شما می توانید به راحتی موزیک پلیر ،کنسلول بازی ، آی پاد، یا DVD پلیر خود را با استفاده ازجک ۳٫۵mm به اسپیکر متصل نمایید و با ۴۰ وات RMS صدای کاملا شفاف ، با کنترل کامل صوت و باس در اختیار داشته باشید. صدای این بلندگو کاملا صاف ، بدون هیچ گونه نویز ، با باس کاملا قوی می باشد که نسبت به قیمت آن بسیار مقرون به صرفه می باشد.

مشخصات فنی :
»»»»   نوع اسپیکر : 2 به 1
»»»»   حداکثر توان خروجی ممتد سیستم : 9.5 وات
»»»»   حداکثر توان خروجی ممتد (ساب وفر): 21 وات
»»»»   حداکثر توان کلی خروجی ممتد اسپیکر ها : 40 وات
»»»»   سایز اسپیکر : 195x860x133 میلیمتر
»»»»   ساب وفر : 256x230x240 میلیمتر
»»»»   طیف پاسخگویی فرکانس صوتی : 35 Hz - 20 kHz
»»»»   لوازم همراه :
Logitech® Speaker System Z523
All necessary audio and power cables
Quick-start guide

مقالات مرتبط :