بررسی اسپیکر کریتیو ZiiSOUND D5 Bluetooth
با یکی دیگر از بررسیهای تخصصی اسپیکر در خدمت شما هستم . مقاله امروز با مقالات قبلی کمی متفاوت می باشد دلیل این تفاوت هم برند محصول مورد نظر و هم نوع کاربری اسپیکر می باشد که در ادامه ویژگیهای کاربردی آن را برای شما معرفی میکنم .
همانطور که میدانید برند کریتیو در ایران با اسپیکرهای آن بین کاربران شناخته شده است و هر موقع نام این برند در میان اهالی کامپیوتر به میان می آید،حرفی جز کیفیت و خروجی صدای فوق العاده تولیدات این شرکت بر زبان جاری نمی شود . تا به حال و طی این چند ساله حتی یک مورد هم از محصولات کریتیو را ندیده ام که کاربران بعد از خریداری در مورد خروجی صدای آن ناراضی باشند .

کریتیو یکی از برترین تولید کنندگان سیستم های صوتی و سینمای خانگی می باشد که دامنه محصولات این شرکت فقط به ارائه سیستم های کابلی و بی سیم اسپیکرها و سیستم های خانگی تعریف نمی شود اینک این شرکت در محصولات خود اسپیکرهایی را برای محصولات شرکت اپل از جمله iPod،iPhone و … تولید کرده است که محصولی مانند آیپاد در این اسپیکر داک قرار گرفته و صدای وسایلی همچون iPod را تقویت می کند.

اسپیکر ZiiSOUND D5 Bluetooth یکی از تولیدات کریتیو می باشد .
ZiiSOUND D5 Bluetooth که یک Speaker داک آیپادو آیفون و … می باشد.به وسیله این داک آیپاد شما می توانید به جای اتصال مستقیم Ipod خود به داک، آنرا به وسیله فرستنده بلوتوث که با اکثر دستگاه های اپل سازگار است متصل کنید. این اسپیکر از Bluetooth نسخه ۲٫۰ به طور کامل پشتیبانی می کند.این اسپیکر برای دیگر محصولات اپل هم قابل استفاده می باشد شما به راحتی می توانید آی فون،آی پد و آیپاد خود را برای تقویت بلندگو به این اسپیگر متصل نمایید تا صدایی چندین برابر محصولات اپل را تجربه نمایید.

همچنین شما می توانید این اسپیکر را با مک خود ارتباط داده و برای پخش صدا تنها کافی است دکمه Play را بزنید.همچنین شما از این Dock می توانید به عنوان یک شارژ برای iPhone و iPod خود استفاده کنید.بر روی این اسپیکر یک پورت استاندارد mm3.5 وجود دارد که برای اتصال هدست مناسب می باشد. ZiiSound D5 یک Dock speaker خلاقانه و بسیار شیک می باشد که می توانید بسیاری از کارهای خود را توسط آن انجام دهید.این اسپکیر بدون شک صدایی بسیار عالی را به شما عرضه خواهد کرد.این اسپیکر به شما کمک می کند تا در اتاق هایی با اندازه ی متوسط صدایی معقول و مناسب و بدون افت کیفیت را تجربه نمایید.وزن این Dock Speaker تنها ۳٫۲ کیلو گرم می باشد.که تا شعاع ۱۰ متری می توانید کیفیت متناسب و با وضوح بالا را تجربه نمایید.

مقالات مرتبط :