بررسی اسپیکر Inspire S2 Wireless کریتیو
من در مقاله قبلی در مورد اسپیکر بلوتوثی مدل ZiiSOUND D5 Bluetooth از شرکت کریتیو ، توضیحاتی خدمت شما خوانندگان عزیز ارائه کرده ام . در این بخش میخواهم شما را با یکی دیگر از محصولات هم خانواده این مدل یعنی Inspire S2 Wireless آشنا کنم . 
اسپیکر Inspire S2 Wireless شرکت کریتو یکی از محصولات بی سیم بوده که با اتصال به شبکه Bluetooth ، می تواند بین کامپیوتر و اسپیکر ارتباط بر قرار می کند.
اگرچه این اسپیکر نام Wireless را با خود یدک می کشد ولی هنوز در بین اسپیکرهای موجود وایرلس بلندگوهای ماهوارهای که وجود دارند ارتباط خود را به صورت Wired و کابلی برقرار می کنند.اما آنها به شما آزادی به مراتب بیشتری نسبت به بلندگوهایی می دهند که اساس آن ها بر شبکه Wired و کابلی می باشد. با استفاده از این بلندگوها شما می توانید از گوش دادن به موسیقی ذخیره شده بر روی لپ تاپ یا دسکتاپ خود در حالی که بر روی مبل دراز کشیده و استراحت می کنید لذت ببرید بدون انبوهی از کابل های پیچ در پیچ که در سراسر اتاق کشیده اید.

بلندگو ارتباطی که با Bluetooth ارتباط برقرار می کند بین فرستنده صوت می باشد نه بین ساب ووفر .اگر چه این اسپیکرها باید با هر Blutooth Adapter کار کنند ولی به این نکته توجه داشته باشید که ما نمی توانیم به هر دستگاهی که Bluetooth Adapter دارد متصل شویم.این سیستم با USB Bluetooth adapter که در جبعه حاوی اسپیکر و ساب ووفر دارد ارتباطی به وقفه بین فرستده و دریافت کننده که اسپیکر باشد ارتباط خواهد داشت. این اسپیکر در قسمت پورت های موجود که بر روی آن قرار دارد دارای یک استاندارد mm3.5 بوده است . Inspire S2 Wireless  همچنین در کنار مشخصاتی فنی خوبی که دارد ، دارای طراحی و رنگ بندی زیبایی می باشد که بسیاری از کاربران خوش سلیقه را جذب خود کرده است.

قدرت این اسپیکر۲٫۱ کاناله که دارای دو اسپیکر کوچک و یک ساب ووفر است W26 می باشد که دکمه های تغییر حجم صدا و Base سیستم به ترتیب بر روی اسپیکر سمت راست و ساب ووفر می باشد که اندازه هر یک از کابل های بلندگوهای چپ و راست ۲ متر می باشد که مقداری مناسب برای تعیین مکانی مناسب برای قرار دادن بلندگو ها می باشد.

مشخصات فنی :
نسبت سیگنال به نویز :75dB
توان خروجی: 19W+7W*2
فرکانس پاسخگویی    40Hz ~ 2:
ابعاد : 190x160x290میلی‌متر
وزن : 1320 گرم
ابعاد ساب‌ووفر : 2320X180X200
ابعاد اسپیکر : 74X73X103میلی‌متر
لوازم جانبی    Two satellite speakers
One subwoofer
USB Bluetooth ® transmitter
Universal power adapter
Quick start guide
Warranty & Technical support leaflet

مقالات مرتبط :