بررسی اسپیکر لاجیتک Logitech Z313
بیشتر کاربرانی که از کامپیوتر استفاده می کنند دوست دارند هنگام کار با برنامه های موجود در ویندوز ، به موسیقی هم گوش بدهند . معمولا سیستم های صوتی که در بازار وجود دارد فقط از نظر بلندی صدا در حد خوب و طبق توضیحات فروشنده استاندارد هستند نه از نظر کیفیت خروجی صدا که مهمترین شاخصه یک اسپیکر استاندارد می باشد .
به همین دلیل میخواهم یکی دیگر از سیستم های صوتی شرکت لاجیتک که یک اسپیکر 2به 1 با خروجی صدای 25 وات می باشد و از نظر کیفیت صدا چیزی کم ندارد ، را معرفی کنم .

نام سیستم صوتی مورد نظر Logitech Z313 می باشد .
به کمک سیستم صوتی لاجیتک مدل Z313 می‌توانید کنترل کاملی بر روی خروجی صوتی سیستم خود داشته باشید. بدین ترتیب می‌توانید نهایت قدرت صوتی و حجم صدا را در دستان خود داشته و با بیشترین حد ممکن از آن لذت ببرید.
از دیگر ویژگیهایی که می شود به آن اشاره کرد موارد زیر می باشد :

پس از آشنایی با سیستم صوتی لاجیتک مدل Z313، دیگر با تجهیزات سخت‌افزاری پیش‌فرض (آن‌برد) بورد اصلی رایانه‌تان خداحافظی خواهید کرد. با استفاده از این سیستم صوتی می‌توانید از صدای باس عمیق و فراگیر بهره‌مند شوید.

می‌توانید اسپیکرها را در جای جای اتاق کار گذاشته و صدایی سه بعدی و حقیقی را تجربه کنید. کارایی این بلندگوها نه تنها بسیار خوب است، بلکه از زیبایی ظاهری آنها نیز می‌توانید بهره‌مند شوید.

 Z313 دارای خروجی ۲۵ وات است. بدین ترتیب قدرت کافی برای پر کردن اتاق از صدای موسیقی را خواهید داشت.

نصب و راه‌اندازی ساده: تنها کافی است سیم‌های اسپیکرها را به ساب‌ووفر وصل کرده و کابل‌های دستگاه را نیز به خروجی پشت کیس وصل کنید و از آن لذت کافی را ببرید.
پد کنترل سر راست: به کمک پد کنترلی که در جعبه‌ی سیستم صوتی لاجیتک مدل Z313 موجود است، می‌توانید به سادگی کنترل خوبی بر روی حجم صدا و میزان خروجی دستگاه داشته باشید.

ساب ووفر جمع و جور: ساب ووفری که در سیستم صوتی لاجیتک مدل Z313 به کار گرفته شده است بسیار کوچک و جمع و جور است و می‌توان آن را در فضای بسیار کوچکی جای داد. در عین حال این قطعه می‌تواند باس بسیار خوبی ارائه نماید.
جک هدفون: سیستم صوتی لاجیتک مدل Z313 به گونه‌ای طراحی شده است که کاربر می‌تواند به صورت خصوصی از شنیدن فایل‌های موسیقی و دیگر انواع فایل‌های چند رسانه‌ای لذت ببرید.

مشخصات فنی :
نوع اسپیکر : 1 به 2
حداکثر توان خروجی ممتد هر اسپیکر : 25 وات
حداکثر توان خروجی ممتد ساب وفر: 50 وات
دارای ریوت کنترل همراه با خروجی صدا
قابلیت اتصال به DVDPlayer و یا iPod
سایز اسپیکر : 81x89x146 میلیمتر
سایز ساب وفر : 220x150x228 میلیمتر
رنج فرکانسی : 20 - 48 Hz
لوازم همراه :
2 عدد اسپیکر
یک عدد ساب وفر
ریموت کنترل
دفترچه راهنما

 

 

مقالات مرتبط :

قیمت انواع اسپیکر لاجیتک (کلیک کنید)