بررسی دسته بازی خلبانی لاجیتک مدل اکستریم تری دی پرو Extreme 3D Pro
معمولا گیمرهای حرفه ای به دنبال دسته بازیهایی هستند که بتوانند هرچه بهتر و سریعتر در یک بازی به نتیجه برسند . دسته بازیهای زیادی در بازار وجود دارد که کاربران حرفه ای معمولا بعد از بررسی یکی از آنها را خرید کرده و از انجام بازی مورد نظر لذت می برند .
یکی از این دسته بازیهای Extreme™ ۳D Pro شرکت لاجیتک می باشد .  جوی‌استیک Extreme 3D Pro یکی از انتخاب‌های مناسب برای علاقه‌مندان شبیه‌سازهای پرواز و بازی‌های هواپیمایی است. این محصول دارای 12 کلید قابل برنامه‌ریزی است و دسته قابل چرخش آن، امکان جابجایی بهتر در فضای سه‌بعدی را برای کاربر فراهم می‌کند. دسته این محصول دارای روکشی لاستیکی است تا آسان‌تر بتوان از آن در بازه‌های زمانی طولانی استفاده کرد.

دسته بازی لاجیتک مدل اکستریم تری پرو می‌تواند شما را با دقت بسیار بالا در انجام بازی‌های ویدئویی یاری دهد. تنها کافی است که دسته آن را به همان جهت که مایلید بچرخانید و با آن همه دکمه‌ای که دارد روند بازی را به پیش ببرید.تمامی دکمه‌هایی که بر روی بدنه‌ی دسته بازی لاجیتک مدل اکستریم تری پرو به کار رفته است را می‌توانید با توجه به نیاز خود تنظیم کرده و در مراحل مختلف بازی با سهولت بیشتری از آن کمک بگیرید

مشخصات فنی :
12 کلید قابل برنامه ریزی
8 کلید بر روی دسته خلبانی
دارای کلید آتش سریع
طراحی آرگونومیک برای راحتی دست
وزن مناسب برای تعادل دسته بر روی سطوح
رنگ : مشکی نقره ای
طول سیم : 1.5 متر
نوع پورت : USB

مقالات مرتبط :