رونمایی  سامسونگ از جدید ترین محصولات خود در نمایشگاه CES 2014    
   بزرگترین تلویزیون خمیده UHD سامسونگ در دنیا در اندازه 105 اینچ و نسبت ابعاد 21:9 و رزولوشن 2.160x5.120 با 11 میلیون پیکسل 


تلویزیون خمیده 78 اینچی UHDU900 که برنده جایزه طراحی CES شد و پرچمدار تلویزیون‌های سامسونگ در سال 2014  می باشد.
 در این رده اندازه‌های 65 و 55 اینچی نیز تولید شده است.
  در مجموع سامسونگ 10 تلویزیون الترا اچ دی معرفی کرده که 4 تلویزیون خمیده و در اندازه‌های 50 تا 110 اینچ می باشدد. کارایی و سرعت تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ نیز با پردازنده‌های چهار هسته‌ای نیز دو برابر گذشته می باشد

دو تبلت جدید سامسونگ Galaxy NotePRO در اندازه 12,2 اینچ و TabPRO Galaxy در سه اندازه12,2  و10,1 و 8,4 اینچ، رونمایی شد. 
                 


تبلت‌های Galaxy NotePRO و Galaxy TabPRO علاوه بر اینکه صفحه‌نمایش، قابلیت‌های فوق‌العاده و منحصر به‌فردی دارند، از نظر ظاهری و قدرت نیز در حد خود بی‌نظیرند. در این تبلت‌ها از نمایشگر WQXGA با شفافیت کریستال (Crystal Clear) و با رزولوشن ۰۶۵۲ در ۰۰۶۱،استفاده شده تا بهترین برای کاربران باشد.
در این دو تبلت سامسونگ برای اولین بار در جهان، از نمایشگر WQXGA Widescreen (16:10)12.2  اینچی با کیفیت ۰۶۵۲ در ۰۰۶۱ استفاده کرده است و با نسل سوم و چهارم شبكه هاي تلفن همراه به خوبي كار مي كند. 
سامسونگ نیز Remote PC را در این تبلت‌ها معرفی می‌کند که کاربران می‌توانند با تبلت PRO،به کامپیوتر محل کار یا خانه‌شان به طور بی سیم و در هر کجایی که هستند، متصل شوند و همینطور ابزار e-Meeting سامسونگ که اجازه می‌دهد محتویات را به اشتراک بگذارند.               
مترجم  پیمان سلیمانی