بررسی  هدست Logitech Wireless Headset H760 
معمولا خریداران هدست و لوازم جانبی کامپیوتر دوست دارند از لوازمی استفاده کنند که دارای کیفیت و شکل ظاهری خوبی باشد . هدست هم یکی از لوازم جانبی می باشد که کاربران رایانه از آن استفاده می کنند . هدست ها هم به چند دسته تقسیم می شود . هدست های بی سیم ، هدست های گیمینگ و هدست های معمولی . 

هدست Logitech Wireless Headset H760 از نوع اول می باشد . این محصول فوق العاده قادر است با ۲٫۵ شارژ تا میزان بیشتر از ۶ ساعت از هدست استفاده کند. همچنین محدوده قابل استفاده از این محصول ۴۰ فوت یا به عبارتی ۱۲ متر می باشد.

 برای شارژ شدن این محصول شما بی نیاز از هرگونه اداپتور جانبی می باشد، این محصول توسط یک پورت USB شارژ خواهد شد همچنین با تعبیه یک LED شما از ضعیف بودن باتری این محصول مطلع می شوید.رابط این محصول با سیستم همانند ابعاد یک فلش مموری می باشد که به پورت USB سیستم متصل می شود .در این هدست قابلیت بسیار مفیدی گنجانده شده است که بی نیاز از هرگونه دکمه اضافی می باشد که علاوه بر انعطاف پذیری میکروفن و راحتی استفاده از آن شما براحتی می توانید با تغییر مکان میکروفن آنرا براحتی هرچه تمام تر Mute (بی صدا) نمایید.

یکی از خلاقیت های شرکت لاجیتک تعبیه کردن کلید های مولتی مدیا در این هدست و در بهترین مکان ممکن می باشد شما براحتی می توانید توسط این هدست فوق العاده عملکردهای افزایش صدا، کاهش صدا ، ترک بعدی ، ترک قبلی ، پخش و مکث صوت به آسانی کنترل نمایید.