بررسی هدست لاجیتک Logitech G35 Surround Sound Headset

اگر قصد خرید یک هدست حرفه ای با کیفیت صدای فوق العاده را دارید این مطلب را بخوانید . در دنیای کنونی که همه چیز رو به پیشرفت است و تکنولوژی لحظه ای به سمت جلو حرکت می کند ، بدست آوردن اطلاعات فنی در مورد محصولات فناوری کمی مشکل شده است ولی ما سعی کرده ایم هر روز یک یا 2 محصول را ارزیابی کرده و تمام مشخصات آن را برای بازدید کنندگان عزیز به صورت موشکافی بررسی کنیم تا برای خرید یک محصول بهتر بتوانید تصمیم بگیرید .
هدست لاجیتک Logitech G35 Surround Sound Headset با تکنولوژی صدای فراگیر 7.1 یکی از این محصولات می باشد .
در نگاه اول کیفیت ساخت محصول و همچنین کیفیت صدای فراگیر هفت کاناله نظر شما را جلب می کند. حتی کابل و قطعات به کار رفته بسیار مرغوب و عالی می باشد. همچنین با نگاه به تصاویر این محصول شاید گمان کنید بدلیل حجم بزرگ آن وزن این محصول مقداری آزار دهنده باشد در صورتی که ابدا اینطور نیست و شما محصولی کاملا سبک و شیک را در اختیار خواهید داشت . تمامی کلید های کنترلی از طریق گوشی سمت چپ کنترل می شود.
پس از بررسی قسمت گوشی ، نوبت به بررسی میکروفن محصول می رسد. میکروفن این محصول می توانست کمی کوچک تر باشد تا آزار دهنده نباشد ولی به نظر می رسد که برای اینکه استایل هدست بر هم نخورد میکروفن با سایز بزرگ در این محصول تعبیه شده است .

با اینکه این محصول از Dolby’s virtual surround sound system (محیط شبیه سازی شده صدای دالبی) استفاده می کند ولی کیفیت صدای بسیار خوب و بالایی دارد. شما می توانید یک صدای واقعی فراگیر و بلند ۷٫۱ را با این محصول تجربه کنید. البته می توانید در صورتی که نرم افزار مورد نظر شما صدای ۷٫۱ را پشتیبانی نمی کند این قابلیت را غیر فعال نمایید تا صدای واضح داشته باشید .

با توجه به اینکه رابط این محصول از نوع USB می باشد برخلاف دیگر هدست هایی که از این پورت استفاده می کنند هیچگونه نویز و یا صدای اضافی در گوش خود احساس نخواهید کرد. همچنین هیچ گاه در هنگام کار شما با قطعی صدا مواجه نخواهید شد.

مشخصات فنی :
قابلیت حذف نویز بصورتی که در اتاق های پر از صدا
دارای خروجی صدای کاملاً استریو مناسب برای خروجی صدای 7.1 کاناله
دارای پایه قابل تنظیم سایز
دارای 3 پد قابل تعویض
دارای میکرون متحرک که در صورت عدم نیاز قابل جمع شدن می باشد
دارای کلیدهای تنظیم صدا و قطع صدا بر روی میکروفن
دارای کلید قطع صدای میکروفن
دارای 3 کلید قابل برنامه ریزی
دارای رابط USB
دارای جک 3.5 میلیمتر
دارای کابل به طول 3 متر
میزان فرکانس هدست : 18-40 کیلو هرتز
میزان فرکانس میکروفون : 100-10.000 هرتز
لوازم همراه :
هدست
3 عدد پد
رابط USB
دفترچه راهنما

قیمت این محصول در حدود 450هزار تومان می باشد .

مقالات مرتبط :

 

قیمت انواع هدست لاجیتک (کلیک کنید)