بررسی ماوس گیمینگ Logitech Optical Gaming Mouse G400 

یکی از ماوس های پرفروش گیمینگ Logitech Optical Gaming Mouse G400 می باشد که در فروشگاه آسارایان بیشترین فروش را داشته است . این ماوس بدلیل شکل ظاهری و امکاناتی که در اختیار بازیکن یا همان گیمر قرار میدهد یک انتخاب ایده آل به حساب می آید . دقت این ماوس 3600 DPI می باشد . اجازه بدهید توضیحات و مشخصات فنی این محصول را به صورت کامل برای شما شرح بدهم . 

دقت بالای ۳۶۰۰ dpi: موس لاجیتک G400 یک موشواره معمولی نیست این موس دارای موتور اپتیکی با کیفیت ۳۶۰۰ ‌dpi است که کیفیتی دو برابر بیش از موس MX518 همین کمپانی را ارائه می‌نماید.

نرم‌افزار پیشرفته: به سادگی می‌توانید موشواره خود را به کمک نرم‌افزار پیشرفته شخصی‌سازی کنید و در انواع بازی‌ها به کار گیرید. برای این منظور نرم‌افزار Logitech Gaming Software به رایگان در اختیار شماست.

هشت دکمه قابل برنامه‌ریزی: کارائی موس و انواع بازی‌ها را به کمک هشت دکمه قابل برنامه‌ریزی این دستگاه به دست آورید. از این گذشته به کمک نرم‌افزار پیشرفته، هدایت این ابزار را به خوبی به دست بگیرید.

تغییر حساسیت بلادرنگ: در حین انجام بازی می‌توانید بلادرنگ حساسیت موس لاجیتک G400 را از ۴۰۰ به ۳۶۰۰ dpi تغییر دهد و مانور بهتری در حین بازی از خود نشان دهید.

دستگاهی بادوام و مقاوم: دکمه‌های این موشواره می‌تواند تا ۱۰ میلیون کلیک و طی کردن مسافت ۲۵۰ کیلومتری را تحمل کند. پس می‌توانید برای مدت طولانی از مزایای موس لاجیتک G400 منتفع شوید.

نرخ واکنش ۱ میلی ثانیه: موس لاجیتک G400 از طریق پورت USB با سرعت بسیار بالای ۱۰۰۰ گزارش در ثانیه واکنش نشان می‌دهد. این موشواره ۸ بار سریعتر از موس‌های استاندارد USB موجود در بازار است.

صفحه زیرین از جنسی ویژه: سطح زیرین موس لاجیتک G400 از ماده‌ای با نام پلی‌تترافلورواتیلن است که اصطحکاک بسیار کمی با سطوح ایجاد می‌کند و قادر است بدون کوچکترین گرفتگی در انواع سطوح حرکت کند.

راحتی و سهولت استفاده: طراحی بسیارخوب و راحت موس لاجیتک G400 به خاطر لحاظ کردن استانداردهای ارگونومی در طراحی است که احساس خوشایندی را در حین کار به کاربر هدیه می‌کند.

مشخصات فنی : 

  • رزولوشن : 400–3600 dpi
  • حداکثر سرعت : 140–70 inches/second
  • 5.8megapixels/second : IMAGE PROCESSING
  • طراحی بسیار زیبا و ارگونومیک
  • رابط : USB
  • عمر دکمه ها : 10 میلیون کلیک
  • سیستم عامل : Microsoft Windows Vista /7 /XP