بررسی تخصصی فکس لیزری سیاه و سفید/چاپگر چندمنظوره مدل Samsung SF-650/650P
اگر بدنبال خرید یک دستگاه چند کاره یا بهتر است بگویم چاپگر چند منظوره می گردید این مقاله را حتما بخوانید .
چند کارهایی که در بازار وجود دارد معمولا از هر بندی یک یا 2 محصول بیشتر نمی باشد . مثلا اچ پی 2 مدل 1214 و 1217 را چند وقتی هست که در بازار جهانی عرضه کرده است . سامسونگ هم به همین ترتیب ، سری قبلی 4623 وارد بازار شد که در حال حاضر چند منظوره های دیگر را جایگزین محصولات قبلی کرده است .
SF-650 یکی از همین محصولات می باشد که دارای کاربری فکس ، کپی و دارای گوشی می باشد .  
هرکجا که کار کنید، فکس لیزری سیاه و سفید Samsung SF-650 و چاپگر چندمنظوره SF-650P با برخورداری از امکانات ویژه طراحی و فن آوری های جدید کمک تان می کنند خیلی موثرتر و با صرف هزینه کمتری کار کنید. طراحی جمع و جور بدین معنی است که می توانید از همه این مزایا در ابعاد کوچکتری بهره مند شوید ، شعار تبلیغاتی است که شرکت سامسونگ در ابتدای توضیحات فنی این محصول ارائه کرده است و وقتی جزئیات محصول را مشاهده و بررسی میکنم ، می بینم که شهار تبلیغاتی دور از ذهن نمی باشد .
اجازه بدهید با شرح مشخصات فنی این محصول شما را بیشتر با آن آشنا کنم
بهترین عملکرد کاری
فکس سرعت بالا
با مودم 33.6 کیلوبیت در ثانیه می توانید ارتباطات سریعتری داشته و راندمان کاری را افزایش دهید. علاوه بر آن، هر دو مدل دارای 7 مگابایت حافظه هستند که برای ذخیره 500 برگ اطلاعات کفایت می کند.
کپی سریع و دقیق
سرعت کپی Samsung SF-650 و SF-650P
بهترین عملکرد چاپ
سرعت چاپ SF-650P برابر 18 برگ در دقیقه (19 برگ در دقیقه در حالت نامه) و FPOT آن کمتر از 10 ثانیه است، مسلماً تصدیق می کنید که این سرعتها قابل توجهند. کیفیت چاپ بسیار خوبی هم دریافت خواهید کرد – تا 600x600dpi خروجی موثر.
اسکن با کیفیت عالی و امکانات کامل
Samsung SF-650P برای تامین کلیه الزامات و نیازهای کار با اسناد طراحی شده است، دقت استاندارد آن 600x600dpi و دقت بهبود یافته آن 4,800x4,800dpi است و می تواند خروجی

فکس بدون دردسر
Samsung SF-650 و SF-650P طراحی شده اند تا کارهای فکس شما را با سرعت و دقت هرچه تمامتر انجام دهند. صفحه کنترل دارای 20 دکمه قابل تعریف برای شماره گیری تک لمسی است و می توانید تا 250 شماره که بیشتر مورد استفاده قرار می دهید را برای شماره گیری سریع در آن ذخیره کنید. گاهی اوقات لازم است اسناد را برای چند جا بفرستید، به همین دلیل در طراحی دستگاه پیش بینی شده که بتوانید تا 269 شماره در حداکثر 250 گروه یا فهرست توزیع برای شماره گیری گروهی در آن ذخیره کنید.
30 شماره دیگر هم می توانید در حافظه ذخیره کنید، و با قابلیت ارسال-چندتایی می توانید یک فکس واحد را برای شماره های متعدد بفرستید.
بنابراین فکس خود را برای هر چند نفر و هر چند بار هم که بخواهید ارسال کنید – Samsung کارها را آسان، سریع و دقیق ساخته است.لوازم مصرفی مناسب را مطابق با بودجه خود انتخاب کنید
برای Samsung SF-650 و SF-650P می توانید بر اساس نقدینگی و بودجه خود اقدام به خرید لوازم مصرفی کنید.

کارتریج های تونر ظرفیت بالا برای کسانی که مصرف زیاد دارند مناسب تر است چون که عمر بیشتری داشته و هزینه هر برگ برای شما ارزان تر خواهد شد. البته کارتریج های تونر ظرفیت پایین هم موجودند که اگر نمی خواهید خیلی هزینه کنید، توصیه می شوند.


کاهش هزینه ها با حالت ارسال تاخیری
دکمه ارسال تاخیری روی صفحه کنترل دستگاه، اسناد را در حافظه ذخیره می کند و می توانید آنها را در زمانهای از پیش تعیین شده ای که نرخ تماس تلفنی پایین تر است (ساعتهای خارج از پیک مصرف) بفرستید – بدین ترتیب هزینه های تلفن شما به میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت.

 


طراحی جمع و جور و با دوام
ابعاد کوچک
طراحی هوشمندانه و جمع و جور Samsung SF-650 و SF-650P بدین معنی است که دستگاه هایی زیبا خواهید داشت که جای زیادی روی میز کار شما اشغال نمی کنند.
دسترسی آسان
گذاشتن کاغذ و عوض کردن کارتریج تونر خیلی سریع و آسان انجام می شود، در نتیجه وقفه های کاری به حداقل کاهش داده شده و بهره وری شما در طولانی مدت حفظ می شود.

صرفه جویی در هزینه ها با حالت صرفه جویی تونر
با انتخاب حالت صرفه جویی تونر در SF-650P می توانید صفحات را با صرف تونر کمتری چاپ کنید. با این کار عمر کارتریج تونر شما تا 30% افزایش می یابد و هزینه های شما برای هر کپی کاهش خواهد یافت، بدین ترتیب زمان موثر بیشتری تا تعویض کارتریج تونر در اختیار خواهید داشت.