بررسی چند کاره لیزری سیاه و سفید سامسونگ مدل SCX-3400
چند کاره های لیزری سیاه و سفید سامسونگ جزو محصولاتی هستند که خریداران علاقه زیادی برای استفاده از این دستگاهها دارند دلیل این امر هم قیمت مناسب آنها می باشد . SCX-3400 نام یکی از چندکاره های سامسونگ می باشد که برای کارهای اداری و خانگی پیشنهاد می شود .  پرینت ، کپی و اسکن 3 وظیفه ای است که 3400 از عهده آن به خوبی بر آمده است . عمر متوسط کارتریج 1500 *برگ استاندارد (دستگاه همراه با یک کارتریج تونر 700 برگی ارائه می شود) *عمر کارتریج بر اساس استاندارد ISO/IEC 19752اعلام شده است  و ظرفیت چاپ ماهانه این دستگاه در حدود 10000 هزار برگ می باشد .  


از دیگر ویژگیهایی که می توان به آن اشاره کرد کلید کم کردن هزینه های چاپ می باشد . امور چاپ خود را با دکمه Eco ( صرفه جویی ) سامسونگ در یک مرحله ساده بهینه سازی کنید. برای کاستن از هزینه های چاپ می توانید خیلی سریع به حالت ECO رفته و در مصرف تونر، کاغذ و انرژی صرفه جویی کنید. با این قابلیت مفید دیگر لازم نیست وقت خود را برای عوض کردن تنظیمات و یا تغییر دادن اسناد هدر دهید چون قابلیت تک لمسی تنها عملکردی است که برای پیکربندی چاپگر و دست یافتن به اقتصادی ترین نتایج به آن نیاز دارید.
با بهره مندی از نرم افزار Easy-Eco Driver سامسونگ می توانید از بهینه بودن نتایج به لحاظ اقتصادی در هر نوبت چاپ حداکثر استفاده را ببرید. با این نرم افزار مفید می توانید اسناد و متون خود را پیش از چاپ دقیقاً پیش نمایش داده و کیفیت، رنگ و سایر تنظیمات را برای تامین نیازهای دقیق و بر اساس بودجه خود تغییر دهید، همچنین می توانید قسمت های غیرضروری متون، تصاویر و سایر بخش ها را حذف کنید. شما حتی می توانید صرفه جویی های انجام شده شامل کاغذ، تونر، انرژی و هزینه کلی را تحت نظارت داشته باشید. با صفحات چاپی باطله خداحافظی کرده و شیوه اقتصادی تر و پر راندمان تر چاپ را تجربه کنید.


انجام کارهای بیشتر با سرعت بالای چاپ سامسونگ
به سرعت های پایین چاپ راضی نشوید! با سرعت بالای چاپ 20 برگ در دقیقه سامسونگ می توانید زمان های تلف شده انتظار در کنار چاپگر را به حداقل کاهش دهید. کارایی بهبود یافته چاپگر روال های کاری شما را ساده و موثر خواهد ساخت و کارکنان و شرکت می توانند از تمام ظرفیت خود بهره برداری کنند.

از صفحه نمایشگر تا چاپ ، فقط یک دکمه فاصله است !!!
دکمه چاپ از روی صفحه نمایش (پرینت اسکرین) SCX-3400 - که برای راحتی روی صفحه کنترل چاپگر واقع شده است – به شما اجازه می دهد تا هرچه روی صفحه کامپیوتر هست، حتی اگر پشت میزتان نباشید چاپ کند. فقط کافی است یک دکمه را فشار دهید. فقط با یک کلیک و بدون نیاز به کارهای اضافی مانند ویرایش کردن یا بریدن تصاویر و مطالب ناخواسته از صفحات وب و یا اسناد خود چاپ بگیرید. اگر فقط یک صفحه ر ا می خواهید، دقیقاً همان را بدست خواهید آورد. فقط با فشار دادن یک دکمه می توانید محتویات صفحه را دقیقاً مانند آنچه که روی نمایشگر مشاهده می شود، چاپ کنید. اگر دکمه را برای بیش از دو ثانیه نگه دارید، SCX-3400 آخرین چیزی که در نمایشگر خود فعال کرده بودید را چاپ خواهد کرد. حالا می توانید هر چیزی را در هر زمان چاپ کنید.


کیفیت بالای کارهای چاپی
اگر می خواهید نتیجه چاپ تان تاثیرگذار باشد، هیچ چیز مثل دقت و وضوح 1200x1200dpi چاپگر لیزری SCX-3400 سامسونگ نمی تواند حرفه ای بودن شما را نشان دهد. کارهای چاپی مهم مانند گزارش ها و ارائه های کاری با چاپ وضوح بالا و کیفیت عالی این چاپگر بسیار واضح، دقیق و تاثیرگذار خواهند بود. با چاپ وضوح بالا می توانید از تمام فرصت های موجود برای تاثیرگذار ساختن شرکت و مجموعه خود استفاده کنید.

 

 


با قابلیتهای ویژه این دستگاه 3 کاره به کار خود انسجام ببخشید
چاپگر 3 کاره SCX-3400 سامسونگ روال های کاری را انسجام بخشیده و راندمان عملیات چاپ در اداره و دفتر کار شما را تا حد امکان افزایش می دهد. SCX-3400 دارای توانایی چاپ، کپی و اسکن کردن بوده و انعطاف کاری لازم را به شما می دهد تا با موانع کمتری روبرو شوید. مجموعه قابلیت های نوآورانه مانند کپی برداری از کارت شناسایی، کپی چندتایی، اسکن به ایمیل و قابلیت بسیار مفید فکس از طریق کامپیوتر این چاپگر تمام امکانات لازم برای کار و تلاش در شرکت ها و کسب و کارهای مدرن امروزی را در اختیار شما قرار می دهد.

 


کارایی بالا با طراحی کوچک و پیشرفته
در حالی که شاهد افزایش تقاضا برای مدرن سازی فضاهای کاری هستیم، چاپگر لیزری SCX-3400 سامسونگ می تواند انتخابی عالی باشد. این چاپگر چند کاره جمع و جور بدون اینکه فضای زیادی اشغال کند، خدمات چاپ را با کیفیت برتر به شما عرضه می نماید. این چاپگر برای شرکت ها و کسب و کارهای کوچک تا متوسط و دفاتر خانگی ایده آل است. از آنجاییکه طراحی این چاپگر مدرن و جمع و جور است، قابلیت حمل آن نیز بهبود می باید. با چاپگر لیزری SCX-3400 سامسونگ و طراحی جمع و جور و مدرن آن در فضا صرفه جویی نموده و از مشکلات بکاهید.

مشخصات فنی :
مرور
    چاپ، کپی، اسکن
    چاپ تک لمسی از صفحه، حالت اقتصادی برای عملکردهای ارزشمند

کپی
    سرعت کپی (تک رنگ): تا 20 صفحه قطع A4 در دقیقه (21 صفحه قطع نامه در دقیقه)
    زمان کپی اول (تک رنگ): کمتر از 14 ثانیه (نگهدارنده کاغذ)
    میزان زوم: %400-25 (نگهدارنده کاغذ، ADF)
    کپی چندتائی: 99-1 برگ
    کپی دورو دستی
    قابلیت کپی: کپی کارت شناسایی

کاغذ
    ظرفیت و نوع ورودی: سینی استاندارد 150 برگی
    ظرفیت و نوع خروجی: 100 برگ رو به پایین
    اندازه کاغذ: A4/A5/نامه/حقوقی/رسمی/پوشه/اداری/ISO B5/JIS B5/پاکت (سلطنتی، Com10، DL، C5)/سفارشی (76x127 میلیمتر-216x356 میلیمتر/3.0"x5.0"-8.5"x14")
    نوع کاغذ: کاغذ معمولی/ضخیم/نازک/کتان/رنگی/از پیش چاپ شده/بازیافتی/برچسب/دسته کارت/باند/آرشیو/پاکت
    ظرفیت پاکت تا 10 برگ

مواد مصرفی
    عمر مواد مصرفی: عمر متوسط کارتریج 1500 *برگ استاندارد (دستگاه همراه با یک کارتریج تونر 700 برگی ارائه می شود) *عمر کارتریج بر اساس استاندارد ISO/IEC 19752اعلام شده است

چاپ
    سرعت چاپ (تک رنگ): تا 20 صفحه قطع A4 در دقیقه (21 صفحه قطع نامه در دقیقه)
    زمان چاپ اول (تک رنگ): کمتر از 8.5 ثانیه (از حالت آماده بکار)
    دقت تا 1200x1200dpi خروجی موثر
    زبان چاپگر (امولیشن): SPL (زبان چاپگرهای سامسونگ)
    دورو دستی

اسکن
    سازگار با استاندارد TWAIN/استاندارد WIA
    شیوه CIS رنگی
    دقت اسکن (اپتیکال) تا 600x600dpi
    دقت اسکن (بهبود یافته) تا 4800x4800dpi
    اسکن به کامپیوتر

ويژگی‌های عمومی
    پردازنده 433 مگاهرتزی
    نمایشگر ال ای دی 2 رقمی
    در گاه اتصا ل USB 2.0 پرسرعت
    میزان صدا: کمتر از 50 دسی بل (چاپ، کپی از نگهدارنده کاغذ)/کمتر از 26 دسی بل (آماده بکار)
    حافظه 64 مگابایت
    سازگار با Windows 2000/XP/Vista/Win7/2003 Server/2008 Server/Mac OS X 10.4 - 10.7/نسخه های مختلف Linux OS
    چاپ (ماهانه) تا 10000 برگ
    ابعاد 389x274x249 میلیمتر
    (15.3"x10.8"x9.8")
    وزن 6.7 کیلوگرم (14.7 پوند)
    مصرف توان 310 وات (چاپ)/1.2 وات (حالت خواب)/30 وات (آماده بکار)

 

قیمت انواع چاپگر چند کاره (کلیک کنید)