بررسی موس گیمینگ لاجیتک مدل Logitech Gaming Mouse G300
موس های گیمینگ لاجیتک با پسوند G نامگذاری می شوند و این موس های معمولا دارای رزولیشن بالا و دقت بیشتری می باشند . از نظر طراحی هم که شکل ظاهری آنها کمی با ماوس های معمولی تفاوت داشته و دارای کلیدهای بیشتری می باشد . عمر کلیدهای ماوس های گیمینگ تقریبا 2 برابر ماوس های معمولی و تعداد کلیدها بیشتر می باشد . بعضی از ماوس های گیمینگ هم دارای 7 وزنه برای جلوگیری از لغزندگی ماوس هستند که یک ویژگی به حساب می آید .  Logitech Gaming Mouse G300 یک ماوس گیمینگ لاجیتک می باشد . قدرت بیشتر، کنترل بیشتر و لذت بیشتر. موس لاجیتک G300 مجهز به ۹ دکمه قابل برنامه‌ریزی است که به شما اجازه می‌دهد فارغ از صفحه کلید به سادگی و تنها به کمک این موشواره به بازی پرداخته و از آن لذت ببرید.
G300 دارای 9 کلید قابل برنامه ریزی می باشد . کارائی موس و انواع بازی‌ها را به کمک ۹ دکمه قابل برنامه‌ریزی این دستگاه به دست آورید. از این پس برای انجام انواع بازی‌های ویدئویی دیگر نیازی به دکمه‌های صفحه کلید نخواهید داشت.

دکمه‌های این موشواره قادرند تا ۱۰ میلیون کلیک کاربر را تحمل کنند. پس می‌توانید برای مدت طولانی از مزایای موس لاجیتک G300 منتفع شوید.
نرخ واکنش 1 میلی ثانیه این ماوس G300 را یکی از سریعترین ماوس های دنیا کرده است . موس لاجیتک G300 از طریق پورت USB با سرعت بسیار بالای ۱۰۰۰ گزارش در ثانیه واکنش نشان می‌دهد. این موشواره ۸ بار سریعتر از موس‌های استاندارد USB موجود در بازار است.

یکی دیگر از ویژگیهای G300 ذخیره‌سازی اطلاعات بازی‌ها می باشد: موس لاجیتک G300 به گونه‌ای ساخته شده است که می‌تواند پروفایل ۳ بازی یا بازیکن را در خود ذخیره نماید. اطلاعات ذخیره شده می‌تواند شامل ماکروهای صفحه کلید و تنظیمات نمایش باشد، بدین ترتیب می‌توانید در هر رایانه‌ی دیگری همچون دستگاه شخصی خود از بازی‌ها لذت ببرید.

نورهای متمایز کننده و کاربرپسند: در موس لاجیتک G300 از ظرافت و زیبایی هنری نیز بهره‌برداری شده است؛ این موشواره از رنگ‌بندی‌های نوری هفت‌گانه برای تمایز پروفایل کاری بهره برده که جنبه‌های زیبایی‌شناختی خوبی به نسبت سایر محصولات مشابه دارد.

نرم‌افزار با تنظیمات ساده: قادرید به کمک نرم‌افزار همراه این موس به سادگی دستورات خود را عملی بسازید. همچنین قابلیت تشخیص خودکار بازی‌ها به کاربر این امکان را می‌دهد تا سریعاً نوع بازی را دریافته و تنظیمات مربوطه را برای آن لحاظ نماید.

یک گیمر بالفطره: دکمه‌های بادوام، سنسور با دقت ۲۵۰۰ dpi و نرخ ارتباط سریع و بالا از موس لاجیتک G300 یک ابزار مخصوص و حرفه‌ای برای انجام بازی‌های ویدئویی ساخته است.

راحتی در استفاده: با توجه به ظاهر حرفه‌ای که با توجه به اصول ارگونومی ساخته شده است، دست کاربر بر روی این موشواره به خوبی جای گرفته و می‌تواند به سهولت در انواع کارکردهای مختلف از مانورهای حرکتی آن بهره‌مند شود.

سنسورهای حرکتی: در ساخت موس لاجیتک G300 از حسگرهای اپتیکی ۲۵۰۰ dpi استفاده شده است که با دقت بالا قادر به رهگیری حرکات دست کاربر بوده و او را در کنترل بهتر انواع بازی یاری رساند.

 

 

مقالات مرتبط:

 

قیمت انواع ماوس لاجیتک (کلیک کنید)